Appartement te huur: Harry Banninkstraat 125, Amsterdam
11 uur geleden ontdekt
HurenAmsterdamAppartementenHarry Banninkstraat 125

Harry Banninkstraat 125

Oosterdokseiland, Amsterdam

€ 3.950 p.m.
Buurt Oosterdokseiland, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 149m²
22% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 52m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement op het Oosterdokseiland

Dit appartement aan de Harry Banninkstraat ligt op het Oosterdokseiland, een modern stukje Amsterdam met uitzicht over het water. De woning is 149 m² groot en gebouwd in 2012, wat zorgt voor een frisse en ruime indeling. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de exacte energiezuinigheid niet bekend is. Met een huurprijs van €3.950 per maand zit dit appartement boven het buurtgemiddelde van €3.400, maar de prijs per m² (€26,51) is lager dan het gemiddelde van €29,15. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Oosterdokseiland

Oosterdokseiland is een rustige, moderne wijk met veel water en groen. Er wonen vooral eenpersoonshuishoudens (200 van de 268 huishoudens) en de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,6. De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 5.498. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Lees meer over de buurt Oosterdokseiland.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 52 meter, om de hoek. Ook zijn er andere AH to go's op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals St. Antoniusschool (490 meter) en De Witte Olifant (733 meter). Het voortgezet onderwijs is iets verder, op 1,8 km. Het treinstation is op 700 meter, dus tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Dutch Housing Centre B.V. - Certified Expat Broker.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.950 p.m.
Prijs per m²€ 27 p.m.
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte1254m²
Bouwjaar2012
BuurtOosterdokseiland
WijkNieuwmarkt/Lastage
GemeenteAmsterdam

Locatie

Harry Banninkstraat 125, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterdokseiland

Inwoners555
Mannen57%
Vrouwen41%

Woningmarkt

Gegevens uit Oosterdokseiland

Woningvoorraad268
Gem. WOZ-waarde€ 815.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen56%

Supermarkten

146 binnen 5 km

Albert Heijn
Oosterdokskade 65
52m
AH to go
Stationsplein 7
359m
AH to go
Stationsplein 13A
420m

Scholen

194 binnen 5 km

St. Antoniusschool
Basisonderwijs · 90 leerlingen
490m
De Witte Olifant
Basisonderwijs · 256 leerlingen
733m
Openbare Basisschool IJplein
Basisonderwijs · 118 leerlingen
800m

Veelgestelde vragen

Over Harry Banninkstraat 125, Amsterdam

Is de huurprijs van €3.950 marktconform?

De gemiddelde huurprijs in de buurt is €3.400, dus deze woning is duurder. Maar met 149 m² is de prijs per m² (€26,51) lager dan het buurtgemiddelde van €29,15. Of het een goede deal is, hangt af van je budget en wensen.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Oosterdokseiland worden gemiddeld in 12 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel is. Dit appartement is al beschikbaar, dus reageren loont.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven, dus het is onbekend.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde Albert Heijn is op 52 meter, om de hoek. Ook zijn er meerdere AH to go's binnen 500 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation is op 700 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn 280 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. Het is een stedelijke omgeving.

Dutch Housing Centre B.V. - Certified Expat Broker
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Dutch Housing Centre B.V. - Certified Expat Broker
dutchhousing.nl
Bekijk
Dutch Housing Centre B.V. - Certified Expat Broker
huispedia.nl
Bekijk
Dutch Housing Centre B.V. - Certified Expat Broker
funda.nl
Bekijk
Dutch Housing Centre BV
pararius.nl
Bekijk