Appartement te koop: Hoogstraat 79-201, Sluis
KopenSluisAppartementenHoogstraat 79-201

Hoogstraat 79-201

Sluis, Sluis

€ 680.000
Buurt Sluis, SluisBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 256m²
256m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Sluis

Dit appartement aan de Hoogstraat is een verrassing: 256 vierkante meter woonoppervlak, verdeeld over één verdieping. Het voelt als een stadswoning, maar dan met de voordelen van een appartement. Het energielabel B is netjes voor een woning uit 2007. Met een vraagprijs van €680.000 is dit aan de hoge kant, maar dat past bij de royale oppervlakte en de bijzondere ligging. Bekijk ook andere appartementen in Sluis.

Sluis: een stad met karakter

Sluis is een historische vestingstad met een levendig centrum. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,13. Een bewoner zegt: "Het is een ontzettend leuke stad waar veel te beleven is voor jong en oud en de mensen zijn allemaal vrolijk." Een ander noemt het "een apart plekje" waar je na verloop van tijd aan gehecht raakt. De buurt telt 1.860 inwoners, met relatief veel 65-plussers (620) en eenpersoonshuishoudens (445). De buurt Sluis heeft een dorps karakter, met een omgevingsadressendichtheid van 553, dat is rustig.

Het dagelijks leven in de straat

De Hoogstraat ligt in het centrum, dus de dagelijkse boodschappen zijn zo gedaan. Om de hoek vind je een Aldi (op 5 minuten lopen) en een Jumbo (op 7 minuten lopen). Voor de kinderen is basisschool De Nieuwe Van Dale twee straten verder (op 5 minuten lopen). Ook een kinderdagverblijf zit om de hoek. Het treinstation ligt op 58 kilometer afstand, maar de bushalte is dichtbij. De gemeente Sluis biedt veel natuur en kust, ideaal om te wandelen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 680.000
Prijs per m²€ 2.656
Woonoppervlakte256m²
Perceeloppervlakte1390m²
Bouwjaar2007
EnergielabelB
BuurtSluis
WijkSluis
GemeenteSluis

Locatie

Hoogstraat 79-201, Sluis

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.9
Kayne
09-01-2025
Magisch

Het is een ontzettend leuke stad waar veel te beleven is voor jong en oud en de mensen zijn allemaal vrolijk bij goed of slechte weer dus zeker keertje lang komen

7.4
N
22-07-2024
Apart plekje

In begin is het wennen maar na zoveel jaar wordt het je eigen er is meestal wel volk en een praatje is dan zo gemaakt .Werkgelegenheid is er ook wel als je graag in detail of horeca werkt.Veel natuur om te wandelen dicht aan de kust en winkels hele jaar open. Hier gaat enkel een lijnbus door 1 x per uur en dat wil men in de toekomst aanpassen maar zal zeker geen verbetering zijn.

Buurt statistieken

Gegevens uit Sluis

Inwoners1.860
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Aldi
Sint Annastraat 17
519m
Jumbo
Sint Annastraat 41
579m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
6819m

Scholen

1 binnen 5 km

bs. De Nieuwe Van Dale
Basisonderwijs · 95 leerlingen
460m

Veelgestelde vragen

Over Hoogstraat 79-201, Sluis

Welk energielabel heeft Hoogstraat 79-201?

De woning aan Hoogstraat 79-201 in Sluis heeft energielabel B.

Is €680.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €680.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Sluis, maar de oppervlakte van 256 m² is uitzonderlijk groot. Vergelijkbare appartementen in de regio zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Het energielabel B is gunstig voor de energiekosten.

Hoe is het wonen in de buurt van de Hoogstraat?

Bewoners waarderen Sluis met een 8,13. Ze noemen het een leuke stad met vrolijke mensen en veel te beleven. De buurt is rustig, met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. Er is voldoende natuur en de kust is dichtbij. Wel gaat er maar één bus per uur, wat in de toekomst mogelijk wordt aangepast.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de belangrijkste voorzieningen zijn op loopafstand. Een Aldi en Jumbo zitten op 5 tot 7 minuten lopen. Basisschool De Nieuwe Van Dale is op 5 minuten lopen, en ook een kinderdagverblijf is dichtbij. Het treinstation is ver weg (58 km), maar de bushalte is nabij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het bouwjaar 2007 zorgt voor goede isolatie en moderne installaties.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

De oppervlakte van 256 m² biedt in ieder geval veel ruimte. Je kunt zelf indelen hoe je de kamers gebruikt.

Is er een tuin of balkon bij dit appartement?

In de beschikbare gegevens wordt geen tuin, balkon of terras genoemd. Het is een appartement, dus buitenruimte is mogelijk niet aanwezig. Dit kun je navragen bij de makelaar.