Appartement te koop: Jan Witheijnstraat 39, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenJan Witheijnstraat 39

Jan Witheijnstraat 39

Wittenburg, Amsterdam

€ 500.000
Buurt Wittenburg, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 401m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in een levendige buurt

Dit appartement aan de Jan Witheijnstraat 39 in Amsterdam is een fijne plek om te wonen. Het is gebouwd in 1990 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je stookkosten laag blijven. Met een vraagprijs van €500.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Wittenburg

Wittenburg is een van de Oostelijke Eilanden, een buurt met veel water en karakter. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,57. Een bewoner zegt: "Ik heb leuke buren en de buurt is leuk." Een ander noemt het "leuk en kindvriendelijk, er zijn 2 speeltuinen in de buurt." De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden, met name 25-45 jaar. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen om de hoek. Bekijk meer over de buurt Wittenburg.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op twee straten verder, of naar de Vomar op vijf minuten lopen. Ook zijn er basisscholen dichtbij: de Alan Turingschool is om de hoek, en de Piet Heinschool en Basisschool Oostelijke Eilanden zijn op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen, van restaurants tot parken.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Your Home Makelaars Amsterdam op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 6.757
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte1264m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA
BuurtWittenburg
WijkOostelijke Eilanden/Kadijken
GemeenteAmsterdam

Locatie

Jan Witheijnstraat 39, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

5.3
Adriana
14-08-2025
Leuke buurt met tekorten

Ik heb leuke buren en de buurt is leuk. Gemeente komt met schoonmaak te kort, hier en ook de rest van Amsterdan. Het honden beleid wordt hier voor geen meter gerespecteerd en ook niet gecontroleerd!!! Mijn enige nare ervaring hier in de buurt is door Politie niet echt goed afgerond.... IK mis de wal niet en vind jammer dat de Gemeente de woonboot beleid zo belachelijk ingewikkeld maakt.

7.3
Juana Guillen Barrientos
10-08-2025
Tourist en bewoners

Erg leuk aangenaam boeren groetjes en ook jij maakt op hun bloemen genieten veel open plekken waar u mag koffie drinken eten en super leuk buurt omgeving met water als tourist attraction en vervoer. De buren groetjes doen zelfde touristen kletsen en vragen over Straaten buurt musea. Met zeevaart musea ook weekend bezoekers van andere buurten vertellen over wanneer ze waren hier vrienden met mensen dat zijn al weg. Niet makkelijk te parkeren soms is erg druk in de weg en met een winkel beneden parkeer plaatsen zijn als u betaalt. Anders erg druk als politie rijdt jij hoor als de mooie kerk klanken kinderen met hun school leraars lopen. Is puntoresc soms vind jij schilders met hun materiaal. Ik ben sinds een paar maanden verhuisd ik woon beter doordat ik heb meer lucht en ruimte. Veel vogels niets voor niet is genoemd deze buurt de Amazon van Europa.

7.1
Maryam
21-08-2024
Buurtfeestjes brengen ons samen

De buurt hier is leuk en kindvriendelijk, er zijn 2 speeltuinen in de buurt en die zijn groot, ook zijn er genoeg winkels in de buurt en is het een leuke buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Wittenburg

Inwoners2.570
Mannen56%
Vrouwen44%

Woningmarkt

Gegevens uit Wittenburg

Woningvoorraad1.313
Gem. WOZ-waarde€ 486.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

136 binnen 5 km

Albert Heijn
Kleine Wittenburgerstr 18
401m
Vomar
Cornelis Vermuydenstraat 2
575m
SPAR express
Sarphatistraat 225
658m

Scholen

176 binnen 5 km

Alan Turingschool
Basisonderwijs · 264 leerlingen
263m
Piet Hein
Basisonderwijs · 372 leerlingen
573m
Basisschool Oostelijke Eilanden
Basisonderwijs · 434 leerlingen
581m

Veelgestelde vragen

Over Jan Witheijnstraat 39, Amsterdam

Welk energielabel heeft Jan Witheijnstraat 39?

De woning aan Jan Witheijnstraat 39 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €500.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €500.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €531.059 in de buurt, en ook onder de gemiddelde vraagprijs van €599.000. Het appartement is 74 m², wat iets groter is dan het gemiddelde van 71 m². De prijs per m² is €6.757, terwijl het gemiddelde in de buurt €8.437 per m² is. Dit maakt de woning relatief scherp geprijsd.

Hoe is de buurt Wittenburg om in te wonen?

Wittenburg is een levendige buurt met veel water en een mix van bewoners. Uit drie beoordelingen blijkt dat bewoners de buurt leuk vinden, maar ook dat er tekorten zijn in schoonmaak en handhaving. De buurt is kindvriendelijk met speeltuinen en heeft veel voorzieningen zoals winkels en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer energiezuinig is. Dit label duidt op goede isolatie en lage energiekosten in vergelijking met oudere woningen. Je kunt rekenen op een lage energierekening, maar exacte bedragen zijn afhankelijk van je gebruik.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Alan Turingschool (263 m), Piet Heinschool (573 m) en Basisschool Oostelijke Eilanden (581 m). Voor voortgezet onderwijs is het Montessori Lyceum Pax op 998 m afstand.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 1,9 km afstand. De buurt is goed bereikbaar met de fiets en auto.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt Wittenburg stonden woningen gemiddeld 55 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dit is een indicatie van de markt, maar de verkooptijd kan per woning verschillen.

Your Home Makelaars Amsterdam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Your Home Makelaars Amsterdam