Appartement te koop: Kamperlaan 118, Haarlem
Verkocht onder voorbehoud
KopenHaarlemAppartementenKamperlaan 118

Kamperlaan 118

Welgelegen, Haarlem

€ 400.000
Buurt Welgelegen, HaarlemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vomar op 303m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en groen in Welgelegen

Dit appartement aan de Kamperlaan in Haarlem ligt in een rustige, groene buurt. Het is een fijne plek voor wie van een beetje rust houdt, maar toch dicht bij de stad wil zitten. Met 71 m² woonoppervlak is het een compacte woning, maar de indeling is praktisch. De prijs van €400.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Haarlem.

Welgelegen: een rustige, groene buurt

Welgelegen is een rustige buurt met veel groen en een mix van bewoners. De buurt heeft een hoog percentage koopwoningen (61%) en veel huishoudens zonder kinderen. Het is een fijne plek voor wie van een rustige omgeving houdt. De buurt Welgelegen staat bekend om zijn ruime opzet en nabijheid van parken.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, dat om de hoek ligt. Ook Dekamarkt en Ekoplaza zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Dreefschool en Obs Bos en Vaart, beide op tien minuten lopen. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Koops Makelaardij Haarlem B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 400.000
Prijs per m²€ 5.634
Woonoppervlakte71m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtWelgelegen
WijkHaarlemmerhoutkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Kamperlaan 118, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Welgelegen

Inwoners1.915
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Welgelegen

Woningvoorraad1.015
Gem. WOZ-waarde€ 651.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen38%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Vomar
Bakkerstraat 11
303m
Dekamarkt
Schalkwijkerstraat 149
458m
Ekoplaza
Houtplein 18
611m

Scholen

99 binnen 5 km

Oost ter Hout
Voortgezet onderwijs · 233 leerlingen
303m
Dreefschool
Basisonderwijs · 411 leerlingen
458m
Obs Bos en Vaart
Basisonderwijs · 545 leerlingen
668m

Veelgestelde vragen

Over Kamperlaan 118, Haarlem

Welk energielabel heeft Kamperlaan 118?

De woning aan Kamperlaan 118 in Haarlem heeft energielabel A.

Is €400.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €400.000 is marktconform voor een appartement van 71 m² in Welgelegen. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €6.873, wat neerkomt op ongeveer €488.000 voor 71 m². Dit appartement is dus iets lager geprijsd dan het buurtgemiddelde, mede doordat het kleiner is dan de gemiddelde koopwoning in de buurt (98 m²).

Hoe is de buurt Welgelegen om in te wonen?

Welgelegen is een rustige, groene buurt met veel koopwoningen. Er wonen veel 65-plussers en alleenstaanden, maar ook gezinnen. De buurt heeft een laag aantal eengezinswoningen (31%) en veel appartementen. Het is een veilige buurt met een laag criminaliteitscijfer. Het Haarlemmerhoutpark ligt op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label komt overeen met een goed geïsoleerde woning met lage stookkosten. In de buurt heeft 60% van de koopwoningen energielabel A, dus dit appartement zit qua energieprestatie bovengemiddeld.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Vomar (303 m) en Dekamarkt (458 m). Ook zijn er basisscholen zoals Dreefschool (458 m) en Obs Bos en Vaart (668 m). Het treinstation van Haarlem ligt op 2,5 km afstand, dus met de fiets ben je er zo.

Hoe verhoudt de oppervlakte van 71 m² zich tot andere woningen in de buurt?

Met 71 m² is dit appartement kleiner dan het gemiddelde in de buurt, waar koopwoningen gemiddeld 98 m² groot zijn. De gemiddelde prijs per m² is €6.873, dus voor 71 m² zou dat neerkomen op €488.000. Dit appartement is dus relatief betaalbaar voor de buurt.

Is er veel vraag naar koopwoningen in Welgelegen?

In de afgelopen periode zijn er 21 koopwoningen verkocht in de buurt, met een gemiddelde verkoopprijs van €865.167. De gemiddelde verkooptijd was 46 dagen, wat wijst op een redelijk actieve markt. Er staan momenteel slechts 2 koopwoningen te koop, waaronder deze.

Koops Makelaardij Haarlem B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen