Appartement te koop: Kerkstraat 10A, Oosterhout (Nb)
KopenOosterhoutAppartementenKerkstraat 10A

Kerkstraat 10A

Centrum, Oosterhout

€ 750.000
Buurt Centrum, Oosterhout (Nb)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 168m²
102% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 150m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
39% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een statig appartement in het hart van Oosterhout

Dit appartement uit 1870 ademt karakter met zijn ruime 168 m² woonoppervlak. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd. Met een vraagprijs van €750.000 zit je aan de hoge kant, maar dat past bij de royale afmetingen en de centrale ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Oosterhout ligt een stuk lager.

De buurt Centrum

De buurt Centrum is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Geen idee", een neutraal geluid. CBS-cijfers laten zien dat de buurt relatief veel oudere inwoners telt, met 2190 van de 5625 inwoners 65 jaar of ouder. De stedelijkheidsgraad is zeer hoog, met een omgevingsadressendichtheid van 2571.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die om de hoek zit op 150 meter. Ook Jumbo is twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool St. Jan op vijf minuten lopen en Kindcentrum de Achthoek op tien minuten. De gemeente Oosterhout biedt daarnaast een restaurant op 200 meter en een park op 500 meter.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Storimans en Partners op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 4.464
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte220m²
Bouwjaar1870
EnergielabelC
BuurtCentrum
WijkOosterhout-Centrum
GemeenteOosterhout

Locatie

Kerkstraat 10A, Oosterhout (Nb)

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
Pieta gerritse
22-08-2024
Weet niet

Geen idee

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners5.625
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad3.427
Gem. WOZ-waarde€ 299.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen47%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Keiweg 11
150m
Jumbo
Nieuwe Bouwlingstraat 2
543m
Aldi
Zandheuvel 95
748m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool St. Jan
Basisonderwijs · 85 leerlingen
2891m
Kindcentrum de Achthoek
Basisonderwijs · 120 leerlingen
3602m
Kbs Helder Camara
Basisonderwijs · 399 leerlingen
4491m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 10A, Oosterhout (Nb)

Welk energielabel heeft Kerkstraat 10A?

De woning aan Kerkstraat 10A in Oosterhout (Nb) heeft energielabel C.

Is €750.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €750.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €364.833. Dat komt doordat dit appartement met 168 m² veel groter is dan het gemiddelde van 83 m² in de buurt. De prijs per m² is met €4.464 ook hoger dan het gemiddelde van €4.433. Het is dus een premium woning, maar wel marktconform voor de geboden ruimte.

Hoe is de buurt Centrum in Oosterhout?

Centrum is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen. Er wonen relatief veel 65-plussers (39% van de inwoners) en veel eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 6,33 op basis van één review. Het is een levendige omgeving met winkels, restaurants en een park op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel C. Dat is redelijk voor een woning uit 1870. In de buurt heeft 75% van de koopwoningen ook label C, en 25% label A. Label C betekent dat de woning niet extreem zuinig is, maar ook niet heel slecht geïsoleerd. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van deze leeftijd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool St. Jan ligt op 2,9 km (ongeveer 35 minuten lopen), Kindcentrum de Achthoek op 3,6 km, en Kbs Helder Camara op 4,5 km. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,2 km.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1870?

Een woning uit 1870 kan specifieke aandachtspunten hebben, zoals oude fundering, houten balken of enkelsteens muren. Een bouwtechnische keuring kan meer duidelijkheid geven.

Storimans en Partners
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.