Appartement te koop: Kethelweg 215C, Vlaardingen
Verkocht onder voorbehoud
KopenVlaardingenAppartementenKethelweg 215C

Kethelweg 215C

Babberspolder Oost, Vlaardingen

€ 219.500
Buurt Babberspolder Oost, VlaardingenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Boon's Markt op 398m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een betaalbaar appartement in Vlaardingen

Dit appartement aan de Kethelweg in Vlaardingen is een betaalbare optie voor wie een eigen stek zoekt. Met 56 vierkante meter woonoppervlak is het compact, maar functioneel. Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €219.500 is aanzienlijk lager dan het gemiddelde in de buurt, wat het een scherpe prijs maakt voor een appartement in Vlaardingen.

Babberspolder Oost

De buurt Babberspolder Oost is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Veel lawaai Straatvuil". De buurt heeft een gemiddelde score van 6,25. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt of Aldi, beide om de hoek. Ook een Lidl en Dirk zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals Avonturijn en IKC Jan Ligthart, op tien minuten lopen. Het Lentiz | Groen van Prinstererlyceum voor voortgezet onderwijs is twee straten verder. De gemeente Vlaardingen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vlietlanden NVM Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 219.500
Prijs per m²€ 3.920
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte1020m²
Bouwjaar1957
EnergielabelG
BuurtBabberspolder Oost
WijkVlaardinger Ambacht
GemeenteVlaardingen

Locatie

Kethelweg 215C, Vlaardingen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
Lobik
15-07-2025
Matig

Veel lawaai Straatvuil

Buurt statistieken

Gegevens uit Babberspolder Oost

Inwoners4.625
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Babberspolder Oost

Woningvoorraad1.993
Gem. WOZ-waarde€ 292.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Boon's Markt
Van Hogendorplaan 921
398m
Aldi
Van Hogendorplaan 43
417m
Lidl
Reigerlaan 42-50
1115m

Scholen

70 binnen 5 km

Lentiz | Groen van Prinstererlyceum
Voortgezet onderwijs · 1342 leerlingen
630m
Avonturijn
Basisonderwijs · 227 leerlingen
723m
IKC Jan Ligthart
Basisonderwijs · 467 leerlingen
723m

Veelgestelde vragen

Over Kethelweg 215C, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Kethelweg 215C?

De woning aan Kethelweg 215C in Vlaardingen heeft energielabel G.

Is de prijs van €219.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs van €219.500 ligt 42% onder de gemiddelde vraagprijs in Babberspolder Oost (€376.167). De mediaanprijs in de buurt is €250.000. Het appartement is met 56 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 96 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar de lage prijs weerspiegelt deels het energielabel G en het kleinere formaat.

Wat betekent energielabel G voor mijn woonlasten?

Energielabel G is het laagste label en duidt op een slechte isolatie en hoge energiekosten. In de buurt heeft 75% van de woningen een label D of lager. Je kunt verwachten dat de stookkosten aanzienlijk zijn.

Hoe is de buurt Babberspolder Oost om in te wonen?

Babberspolder Oost is een rustige wijk met veel groen. Er wonen veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens. Een bewoner noemt echter "veel lawaai" en "straatvuil". De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 6,25. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Avonturijn (723 m), IKC Jan Ligthart (723 m) en Jenaplan Vlaardingen Basisschool (723 m). Voor voortgezet onderwijs is het Lentiz | Groen van Prinstererlyceum op 630 m afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,6 km afstand. Dat is ongeveer een kwartier fietsen. De bus of auto is een alternatief.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Babberspolder Oost stonden woningen gemiddeld 46 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. Dit appartement is nieuw op de markt.

Vlietlanden NVM Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk