Appartement te koop: Johan de Wittstraat 185, Vlaardingen
Onder bod
KopenVlaardingenAppartementenJohan de Wittstraat 185

Johan de Wittstraat 185

Babberspolder Oost, Vlaardingen

€ 640.000
Buurt Babberspolder Oost, VlaardingenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 162m²
69% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Johan de Wittstraat 185 in Vlaardingen is een verrassing: 162 m² woonoppervlak, gebouwd in 2008 en voorzien van energielabel A. De woning ligt in Babberspolder Oost, een wijk waar de meeste woningen uit de periode 1945-1970 stammen. Met een vraagprijs van €640.000 is dit appartement aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Vlaardingen, maar de ruime oppervlakte en het lage energieverbruik maken het een bijzondere optie.

De buurt Babberspolder Oost

Babberspolder Oost is een gemengde wijk met 4.625 inwoners. De bevolking is divers: veel gezinnen met kinderen (840 huishoudens) en een aanzienlijk aantal eenpersoonshuishoudens (745). De enige bewonersreview geeft een score van 6,25 en noemt "veel lawaai" en "straatvuil". Op basis van één beoordeling is dat een aandachtspunt. De buurt Babberspolder Oost heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 2302.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Boon's Markt (403 m) of Aldi (462 m). Ook zijn er drie basisscholen op loopafstand: Avonturijn, IKC Jan Ligthart en Jenaplan Vlaardingen Basisschool, alle drie op 290 m. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij: Lentiz | Groen van Prinstererlyceum op 405 m. De gemeente Vlaardingen biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 300 m en een restaurant op 400 m.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Driel Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 640.000
Prijs per m²€ 3.951
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte614m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtBabberspolder Oost
WijkVlaardinger Ambacht
GemeenteVlaardingen

Locatie

Johan de Wittstraat 185, Vlaardingen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
Lobik
15-07-2025
Matig

Veel lawaai Straatvuil

Buurt statistieken

Gegevens uit Babberspolder Oost

Inwoners4.625
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Babberspolder Oost

Woningvoorraad1.993
Gem. WOZ-waarde€ 292.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Boon's Markt
Van Hogendorplaan 921
403m
Aldi
Van Hogendorplaan 43
462m
Lidl
Schiedamseweg 39-41
1340m

Scholen

73 binnen 5 km

Avonturijn
Basisonderwijs · 227 leerlingen
290m
IKC Jan Ligthart
Basisonderwijs · 467 leerlingen
290m
Jenaplan Vlaardingen Basisschool
Basisonderwijs · 160 leerlingen
290m

Veelgestelde vragen

Over Johan de Wittstraat 185, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Johan de Wittstraat 185?

De woning aan Johan de Wittstraat 185 in Vlaardingen heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €640.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 70% boven het buurtgemiddelde van €376.167, maar het appartement is ook 69% groter dan het gemiddelde (162 m² vs 96 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.948, wat bij 162 m² neerkomt op €639.576, bijna exact de vraagprijs. De woning is dus marktconform geprijsd voor zijn oppervlakte.

Hoe is de buurt Babberspolder Oost om in te wonen?

De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 6,25 op basis van één review. De bewoner noemt 'veel lawaai' en 'straatvuil'. CBS-cijfers laten een gemengde bevolking zien met veel gezinnen. De stedelijkheidsgraad is hoog (zeer sterk stedelijk), dus je woont in een drukke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 75% van de koopwoningen een label D of lager, dus dit appartement steekt gunstig af. Er zijn geen concrete bedragen te noemen, maar label A staat voor een efficiënte woning.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Boon's Markt (403 m) en Aldi (462 m). Ook zijn er drie basisscholen en een middelbare school binnen 500 m. Een park ligt op 300 m en een restaurant op 400 m. Het treinstation is wel wat verder (4,6 km), dus voor OV ben je aangewezen op bus of auto.

Hoe verhoudt dit appartement zich tot andere koopwoningen in de buurt?

Met 162 m² is dit appartement aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 96 m². De vraagprijs van €640.000 is de hoogste van de drie beschikbare koopwoningen (min €239.500, max €639.000). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €368.500, maar die woningen zijn kleiner. Dit appartement is dus een uitzondering in zowel grootte als prijs.