Appartement te koop: Kinderhuisvest 41RD, Haarlem
KopenHaarlemAppartementenKinderhuisvest 41RD

Kinderhuisvest 41RD

Binnenstad, Haarlem

€ 731.000
Buurt Binnenstad, HaarlemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 127m²
28% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 184m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in hartje Haarlem

Dit appartement aan de Kinderhuisvest ademt de sfeer van de 19e eeuw. Met 127 m² woonoppervlak is het ruim, zeker voor een woning uit 1880. De vraagprijs van €731.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in de Binnenstad. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Haarlem ligt rond de €742.000.

De buurt: Binnenstad

De Binnenstad is de levendige kern van Haarlem. Een bewoner zegt: "Mooie buurt...winkels dichtbij bus verbindingen dichtbij bij". De buurt telt ruim 3.200 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge populatie. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Bekijk de buurt Binnenstad voor meer cijfers.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn, om de hoek op 184 meter. Ook Dekamarkt en Jumbo zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is het Stedelijk Gymnasium Haarlem twee straten verder, en basisscholen zoals IKC De Argonauten zijn op loopafstand. De gemeente Haarlem biedt een compleet stadsleven.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 731.000
Prijs per m²€ 5.756
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte240m²
Bouwjaar1880
BuurtBinnenstad
WijkOude Stad
GemeenteHaarlem

Locatie

Kinderhuisvest 41RD, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Sannie Jager
11-07-2025
Mooie buurt...winkels dichtbij bus verbindingen dichtbij bij

Gezellig....veel beplanting mooie straatverlichting en super hier te mogen wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners3.285
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad1.981
Gem. WOZ-waarde€ 505.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Albert Heijn
Drossestraat 11
184m
Dekamarkt
Gedempte oude gracht 56-58
302m
Albert Heijn
Kruisstraat 10
362m

Scholen

101 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium Haarlem
Voortgezet onderwijs · 823 leerlingen
237m
IKC De Argonauten
Basisonderwijs · 201 leerlingen
381m
Openbare Basisschool De Peppelaer
Basisonderwijs · 404 leerlingen
606m

Veelgestelde vragen

Over Kinderhuisvest 41RD, Haarlem

Is €731.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €731.000 ligt dicht bij de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€742.000) en de mediaan (€745.000). Het appartement is met 127 m² groter dan het buurtgemiddelde van 99 m², wat de prijs verklaart. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €556.510 weg, maar die hadden een kleinere oppervlakte.

Hoe is de buurt Binnenstad om in te wonen?

De Binnenstad is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. De enige beoordeling geeft een 10 voor de buurt, met opmerkingen over gezelligheid en groen. Houd rekening met een hoge bevolkingsdichtheid en levendigheid.