Appartement te koop: Klarenweg 5, Hulshorst
KopenNunspeetAppartementenKlarenweg 5

Klarenweg 5

Verspreide huizen Hulshorst, Nunspeet

€ 849.000
Buurt Verspreide huizen Hulshorst, HulshorstBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 180m²
180m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in het groene Hulshorst

Dit appartement aan de Klarenweg 5 in Hulshorst is een bijzondere vondst: een woning uit 1900 met 180 m² woonoppervlak, midden in de natuur. De woning combineert oude elementen met royale ruimte. Met een vraagprijs van €849.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor wie op zoek is naar een uniek en ruim appartement in een bosrijke omgeving, is het een marktconforme optie. Vergelijk het met andere appartementen in Nunspeet om een beeld te krijgen.

De buurt: Verspreide huizen Hulshorst

De buurt Verspreide huizen Hulshorst is, zoals de naam al zegt, een rustige, landelijke omgeving met verspreide bebouwing. De buurt telt 570 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, groene wijk zien met veel eengezinswoningen (84%) en een laag aantal misdrijven (12 per jaar). Het is een plek waar rust en ruimte centraal staan.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 3,5 km afstand, of bij de Jumbo en Lidl op ongeveer 3,7 km. De dichtstbijzijnde basisschool, Basisschool Prinses Beatrix, ligt op loopafstand (425 meter). Andere basisscholen in de omgeving zijn de Da Costaschool (2,7 km) en IKC Aventurijn (3,2 km). De gemeente Nunspeet biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 800 meter en een park op 1,3 km.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor de Boer Elburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 4.717
Woonoppervlakte180m²
Perceeloppervlakte2122m²
Bouwjaar1900
BuurtVerspreide huizen Hulshorst
WijkNunspeet
GemeenteNunspeet

Locatie

Klarenweg 5, Hulshorst

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hulshorst

Inwoners570
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

6 binnen 5 km

SPAR
Zuiderzeestraatweg 143
3590m
Jumbo
Industrieweg 15
3731m
Lidl
Haverkamp 10
3883m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool Prinses Beatrix
Basisonderwijs · 114 leerlingen
425m
Da Costaschool
Basisonderwijs · 248 leerlingen
2730m
IKC Aventurijn
Basisonderwijs · 28 leerlingen
3151m

Veelgestelde vragen

Over Klarenweg 5, Hulshorst

Is €849.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €849.000 is aan de hoge kant voor een appartement in deze regio, maar de woning is met 180 m² ook uitzonderlijk ruim en heeft een uniek karakter door het bouwjaar 1900. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, maar voor een dergelijk object in een bosrijke omgeving is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van Hulshorst?

Hulshorst ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation bevindt zich op 4,5 km afstand, wat betekent dat je er met de auto of fiets naartoe moet.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Basisschool Prinses Beatrix op 425 meter afstand. Andere basisscholen in de omgeving zijn de Da Costaschool (2,7 km) en IKC Aventurijn (3,2 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Nunspeet, op 5 km afstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement, maar met 180 m² woonoppervlak is het veel ruimer dan een gemiddeld appartement. Het bouwjaar 1900 geeft het een karakteristieke uitstraling. De woning is te koop en geen huurwoning.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt Verspreide huizen Hulshorst is zeer veilig. In de meest recente cijfers zijn er 12 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een buurt van deze omvang. Het is een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er winkels in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de SPAR op 3,5 km afstand. Andere opties zijn Jumbo (3,7 km), Lidl (3,9 km) en Albert Heijn (3,9 km). Voor dagelijkse boodschappen ben je dus aangewezen op de auto of fiets.

Makelaarskantoor de Boer Elburg
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.