Vrijstaande woning te koop: Harderwijkerweg 445PERCEEL-12, Hulshorst
KopenNunspeetVrijstaande woningenHarderwijkerweg 445PERCEEL-12

Harderwijkerweg 445PERCEEL-12

Hulshorst, Nunspeet

€ 475.000
Buurt Hulshorst, HulshorstBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 257m²
257m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hulshorst

Deze vrijstaande woning aan de Harderwijkerweg in Hulshorst is een plek waar je echt tot rust komt. Met 257 m² woonoppervlak op een perceel van 616 m² is er volop ruimte voor een gezin of voor wie graag veel leefruimte heeft. De woning uit 1970 heeft een authentieke uitstraling en vraagt wellicht om een eigen invulling. De vraagprijs van €475.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Nunspeet.

De buurt: Hulshorst

Hulshorst is een dorp in de gemeente Nunspeet, omgeven door bos en heide. Het is een rustige, groene omgeving met een hechte gemeenschap. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. De buurt Hulshorst heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat betekent dat je hier echt woont in de natuur. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, kindvriendelijke buurt.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in tien minuten naar Basisschool Prinses Beatrix, die op loopafstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 3,4 km afstand, of bij Jumbo, Lidl of Albert Heijn op ongeveer 4 km. Het dorp heeft een restaurant op 500 meter en een park of plantsoen op 300 meter. De gemeente Nunspeet biedt daarnaast volop recreatiemogelijkheden in de omliggende natuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kok & Heijkamp Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 475.000
Prijs per m²€ 1.848
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte616m²
Bouwjaar1970
BuurtHulshorst
WijkNunspeet
GemeenteNunspeet

Locatie

Harderwijkerweg 445PERCEEL-12, Hulshorst

Buurt statistieken

Gegevens uit Hulshorst

Inwoners805
Mannen52%
Vrouwen47%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Zuiderzeestraatweg 143
3368m
Jumbo
Industrieweg 15
3940m
Lidl
Haverkamp 10
4080m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool Prinses Beatrix
Basisonderwijs · 114 leerlingen
628m
Da Costaschool
Basisonderwijs · 248 leerlingen
2933m
IKC Aventurijn
Basisonderwijs · 28 leerlingen
3355m

Veelgestelde vragen

Over Harderwijkerweg 445PERCEEL-12, Hulshorst

Is €475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €475.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 257 m² in Hulshorst. De woning heeft een groot perceel en een rustige ligging, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Hulshorst?

Hulshorst ligt in een landelijke omgeving, maar is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 4,3 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, Basisschool Prinses Beatrix ligt op 600 meter afstand, goed beloopbaar. Andere basisscholen zoals Da Costaschool en IKC Aventurijn zijn op 2,9 tot 3,4 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Nunspeet, op 4,9 km.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In Hulshorst zelf zijn beperkte voorzieningen, maar op korte afstand vind je een restaurant (500 m) en een park (300 m). Voor boodschappen kun je naar de SPAR op 3,4 km of naar Jumbo, Lidl of Albert Heijn op ongeveer 4 km. Een huisartsenpraktijk is op 4,2 km.