Appartement te koop: Kokkestraat 14, Hilvarenbeek
KopenHilvarenbeekAppartementenKokkestraat 14

Kokkestraat 14

Hilvarenbeek, Hilvarenbeek

€ 359.000
Buurt Hilvarenbeek, HilvarenbeekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 200m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Hilvarenbeek

Dit appartement aan de Kokkestraat 14 heeft een fijne, lichte uitstraling en ademt de sfeer van een dorpse gemeenschap. Met 102 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning in een geliefde plaats. De vraagprijs van €359.000 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €698.438 voor appartementen in Hilvarenbeek.

Hilvarenbeek: een hechte dorpsgemeenschap

De buurt Hilvarenbeek is een dorp waar mensen elkaar kennen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Ik vind het een super fijne en gezellige buurt je kent ook echt bijna iedereen die er woont omdat iedereen praatjes met elkaar maakt of gewoon even hoi zegt!" De buurt telt ruim 8.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (69%) en eengezinswoningen (82%). Het is een rustige, niet-stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 980. Bekijk ook de buurt Hilvarenbeek.

Het dagelijks leven in de straat

In de straat begint de dag rustig. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn (om de hoek) of de Jumbo (twee straten verder). Ook de Aldi is vlakbij. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum de Driehoek (vijf minuten lopen) en Kindcentrum De Doelakkers (ook vijf minuten). Het dorp heeft een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand. De gemeente Hilvarenbeek biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Allround Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 359.000
Prijs per m²€ 3.520
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte235m²
Bouwjaar1940
EnergielabelB
BuurtHilvarenbeek
WijkHilvarenbeek
GemeenteHilvarenbeek

Locatie

Kokkestraat 14, Hilvarenbeek

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
HOII
25-08-2023
Beste buurt ooit!

Ik vind het een super fijne en gezellige buurt je kent ook echt bijna iedereen die er woont omdat iedereen praatjes met elkaar maakt of gewoon even hoi zegt! Minpunten kan ik niet bedenken! Hilvarenbeek is topp!

Buurt statistieken

Gegevens uit Hilvarenbeek

Inwoners8.080
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hilvarenbeek

Woningvoorraad3.794
Gem. WOZ-waarde€ 417.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Gelderstraat 52
200m
Jumbo
Hilverstraat 99
212m
Aldi
Bloemenstraat 11
278m

Scholen

7 binnen 5 km

Kindcentrum de Driehoek
Basisonderwijs · 260 leerlingen
538m
Kindcentrum De Doelakkers
Basisonderwijs · 181 leerlingen
543m
Kindcentrum Starrebos opvang en onderwijs
Basisonderwijs · 249 leerlingen
712m

Veelgestelde vragen

Over Kokkestraat 14, Hilvarenbeek

Welk energielabel heeft Kokkestraat 14?

De woning aan Kokkestraat 14 in Hilvarenbeek heeft energielabel B.

Is €359.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €359.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€698.438) en ook onder de mediaan (€597.500). Het appartement is met 102 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 157 m², wat de lagere prijs deels verklaart. De prijs per m² is niet direct te berekenen uit de data, maar de woning lijkt scherp geprijsd voor een appartement met energielabel B in Hilvarenbeek.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Hilvarenbeek wordt door bewoners als zeer prettig ervaren. Uit één review blijkt dat mensen elkaar kennen en er een gezellige sfeer heerst. Het is een dorpse omgeving met veel koopwoningen en een mix van leeftijden. De stedelijkheid is laag (4 op een schaal van 5), dus het is rustig. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 28,6% van de koopwoningen label A, 0% label B (deze woning is dus een uitzondering), 57,1% label C en 14,3% label D of lager. Met label B kun je lagere stookkosten verwachten dan bij oudere woningen met een slechter label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum de Driehoek en Kindcentrum De Doelakkers liggen beide op ongeveer 500 meter (vijf minuten lopen). Ook Kindcentrum Starrebos is op 700 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, want de dichtstbijzijnde school is 8,7 km verderop.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?