Appartement te koop: Koningin Wilhelminastraat 14, Zwolle
KopenZwolleAppartementenKoningin Wilhelminastraat 14

Koningin Wilhelminastraat 14

Veerallee, Zwolle

€ 749.500
Buurt Veerallee, ZwolleBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
Jumbo op 364m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement met allure

Dit royale appartement aan de Koningin Wilhelminastraat in Zwolle combineert de charme van 1905 met een modern energielabel A. Met 156 m² woonoppervlak biedt het ruimte voor een comfortabel stadsleven. De vraagprijs van €749.500 ligt 18% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt vergeleken met andere appartementen in Zwolle.

De buurt Veerallee

De buurt Veerallee is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (82%) en een mix van leeftijden. Bewoners waarderen de buurt met een 7,96. Een bewoner zegt: "De Veerallee is een fijne buurt om in te wonen. Veel voorzieningen zijn dichtbij, en voor wat groens kun je makkelijk naar het Engelse Werk lopen of fietsen." Een ander noemt het "een veilige en rustige buurt, ondanks het vele verkeer." De buurt telt 1.880 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Coop zijn op loopafstand. Scholen zijn er volop: het Carolus Clusius College ligt twee straten verder, en de Openbare Parkschool op tien minuten lopen. De gemeente Zwolle biedt verder alle stedelijke voorzieningen, van restaurants tot het station op ruim een kwartier lopen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Karssen Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 juli 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 749.500
Prijs per m²€ 4.804
Woonoppervlakte156m²
Bouwjaar1905
EnergielabelA
GemeenteZwolle
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Koningin Wilhelminastraat 14, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.6
Hannah
10-06-2024
Er zijn groepjes aan mensen iedereen heeft zn eigen groepje

Je zit vooral in het groepje waar ja vanaf het begin in zit. De huizen zijn mooi onderhouden. Genoeg groen. Leuk dat er schapen en kippen in de wijk zijn

8.5
U
08-08-2023
Leuke buurt

De Veerallee is een fijne buurr om in te wonen. Veel voorzieningen zijn dichtbij, en voor wat groens kun je makkelijk naar het Engelse Werk lopen of fietsen. Kortom: fijne en rustige buurt.

7.8
Derk
05-02-2023
Bereikbaar

De Veerallee is goed bereikbaar met binnenstad, grote winkels, snelweg en station op zeer korte afstand. Het is een veilige en rustige buurt, ondanks het vele verkeer.

Buurt statistieken

Gegevens uit Veerallee

Inwoners1.880
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Veerallee

Woningvoorraad684
Gem. WOZ-waarde€ 559.000
Koopwoningen81%
Huurwoningen19%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Veemarkt 20
364m
Albert Heijn
Katwolderplein 1
781m
Coop
Maagjesbolwerk 16
836m

Scholen

85 binnen 5 km

Carolus Clusius College
Voortgezet onderwijs · 1225 leerlingen
95m
JenaXL
Voortgezet onderwijs · 408 leerlingen
354m
Zone.college vmbo Zwolle
Voortgezet onderwijs · 725 leerlingen
524m

Veelgestelde vragen

Over Koningin Wilhelminastraat 14, Zwolle

Welk energielabel heeft Koningin Wilhelminastraat 14?

De woning aan Koningin Wilhelminastraat 14 in Zwolle heeft energielabel A.

Is €749.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €749.500 ligt 18% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€918.750). De mediaanprijs in Veerallee is €907.000. Omdat het appartement 156 m² groot is en energielabel A heeft, is de prijs per m² (€4.804) lager dan het buurtgemiddelde van €4.970. Het lijkt dus marktconform geprijsd.

Hoe snel worden woningen in Veerallee verkocht?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 18 dagen verkocht, wat aangeeft dat de markt snel is. Dit appartement staat nu te koop, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft slechts 14,3% van de koopwoningen label A of A+, dus dit appartement springt er positief uit.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Zwolle ligt op 1,6 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. De buurt wordt als matig stedelijk gekenmerkt (omgevingsadressendichtheid 1.030), dus voorzieningen zijn goed bereikbaar.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het Engelse Werk ligt op slechts 0,2 km afstand, dus om de hoek. Bewoners noemen het een fijne plek om te wandelen of fietsen. Ook zijn er schapen en kippen in de wijk, wat bijdraagt aan het groene karakter.

Wat voor type woningen staan er in de Veerallee?

De buurt bestaat voor 82% uit eengezinswoningen en 81% is koop. Veel woningen zijn gebouwd voor 1945 (62,5%). Dit appartement uit 1905 past in dat historische straatbeeld.

Karssen Makelaars
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Veerallee

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appKoningin Wilhelminastraat 14, Zwolle
Bekijk