Appartement te koop: Koninginneweg 127H, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenKoninginneweg 127H

Koninginneweg 127H

Valeriusbuurt-Oost, Amsterdam

€ 1.695.000
Buurt Valeriusbuurt-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
Jumbo op 325m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Valeriusbuurt-Oost

Dit appartement aan de Koninginneweg ademt de sfeer van het klassieke Amsterdam. Met 133 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1902 heeft het de karakteristieke hoge plafonds en ruime kamers die je van een oudere bouw verwacht. De woning ligt in een rustige, groene straat, op loopafstand van het Vondelpark. Met een vraagprijs van €1.695.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Valeriusbuurt-Oost

De Valeriusbuurt-Oost is een kindvriendelijke en rustige buurt, volgens een bewoner: "Erg gezellig en kindvriendelijke omgeving". De buurt heeft een gemengde bevolking, met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens. Het is een van de duurdere buurten van Amsterdam, met een gemiddelde koopsom van €1.950.000. De buurt Valeriusbuurt-Oost staat bekend om zijn statige herenhuizen en groene straten.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Jumbo om de hoek (325 m) of bij de Albert Heijn (400 m). Voor de kinderen is basisschool De Kleine Nicolaas twee straten verder (176 m) en het Amsterdams Lyceum (272 m) is een goede optie voor voortgezet onderwijs. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Graaf & Groot Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 12.744
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte170m²
Bouwjaar1902
BuurtValeriusbuurt-Oost
WijkWillemspark
GemeenteAmsterdam

Locatie

Koninginneweg 127H, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Meike
29-01-2025
Erg gezellig en kindvriendelijke omgeving

Ik ben hurt als kind opgegroeid. Echt een erg leuke vrij rustige buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Valeriusbuurt-Oost

Inwoners1.415
Mannen51%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Valeriusbuurt-Oost

Woningvoorraad679
Gem. WOZ-waarde€ 1.394.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Jumbo
Hendrik Jacobszstraat 9
325m
Albert Heijn
Johannes Verhulststraat 149
400m
Albert Heijn
Amstelveenseweg 186
578m

Scholen

198 binnen 5 km

De Kleine Nicolaas
Basisonderwijs · 199 leerlingen
176m
Het Amsterdams Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1092 leerlingen
272m
2e Daltonschool Pieter Bakkum
Basisonderwijs · 386 leerlingen
476m

Veelgestelde vragen

Over Koninginneweg 127H, Amsterdam

Is €1.695.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.695.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€2.345.526) en ook onder de gemiddelde vraagprijs (€1.950.000). De mediaanprijs in de buurt is €1.875.000. Het appartement is met 133 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 182 m², wat de lagere prijs deels verklaart. Het is een marktconforme prijs voor een woning van dit type in deze buurt.

Hoe is de buurt Valeriusbuurt-Oost om in te wonen?

De buurt wordt omschreven als erg gezellig en kindvriendelijk, met een rustige sfeer. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog (7497), wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en parken.