Appartement te koop: Krekelstraat 3C, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenKrekelstraat 3C

Krekelstraat 3C

Kralingen West, Rotterdam

€ 329.000
Buurt Kralingen West, RotterdamBekijk buurt
Coop op 315m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Kralingen West

Dit appartement aan de Krekelstraat in Kralingen West ademt de sfeer van een groene, stedelijke buurt. Met 60 m² woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare optie in een gewilde wijk. De vraagprijs van €329.000 ligt 28% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe prijs maakt voor wie een appartement in Rotterdam zoekt.

De buurt: Kralingen West

Kralingen West is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners waarderen de rust en het groen: "Het is aardig rustig, alles is dichtbij en heel fijn wonen", zegt een bewoner. Een ander noemt het "schoon en vol met groen", al wordt soms onveiligheid genoemd. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. Meer over de buurt Kralingen West lees je op.

Het leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Coop om de hoek (315 m) of bij Ekoplaza (343 m). Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook Lidl, Albert Heijn en Aldi binnen vijf minuten lopen. Kinderen gaan naar basisschool De Bavokring (399 m) of het Lyceum Kralingen (394 m) voor voortgezet onderwijs. De Kralingse Plas is twee straten verder voor een wandeling of hardloopronde. De gemeente Rotterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Herk Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 329.000
Prijs per m²€ 5.483
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte889m²
Bouwjaar1937
EnergielabelC
BuurtKralingen West
WijkKralingen-Crooswijk
GemeenteRotterdam

Locatie

Krekelstraat 3C, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

9.3
J.d.l
19-05-2025
Rustig

Het is aardig rustig alles is dichtbij en heel fijn wonen

8.8
Sara
16-08-2024
Schoon en vol met groen

Soms onveilig verder schoon nieuw en vlak bij de Kralingse plas.

7.6
Hugo
31-05-2024
Een fijne buurt.

Goede ervaringen geen problemen genoeg voorzieningen gewoon fijn

10
Madelon Vos
30-08-2023
Gezellige studentikoze buurt

Ik woon in de Appartementen Van Kralingen, hartje Kralingen aan de Lusthofstraat. De winkelstraat van Kralingen van oudsher. Hier vind je de beste slager Van Linschoten, een echte groenteboer Vreugdenhil, echte bakkers, een Rotterdamse kaaswinkel De Amstelhoeve, slijterij Den Toom. En een heel fijn publiek dat hier in de buurt woont, van jong tot oud en overal vandaan. Er zijn veel buitenlandse studenten, die aan de Erasmus Universiteit studeren. Kortom: Rotterdam op z’n best!

Buurt statistieken

Gegevens uit Kralingen West

Inwoners16.045
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Kralingen West

Woningvoorraad8.135
Gem. WOZ-waarde€ 360.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

101 binnen 5 km

Coop
Oostzeedijk 310-312
315m
Ekoplaza
Lusthofstraat 97
343m
Lidl
Slaak 36
371m

Scholen

224 binnen 5 km

Lyceum Kralingen
Voortgezet onderwijs · 570 leerlingen
394m
De Bavokring
Basisonderwijs · 273 leerlingen
399m
Melanchthon Kralingen
Voortgezet onderwijs · 415 leerlingen
467m

Veelgestelde vragen

Over Krekelstraat 3C, Rotterdam

Welk energielabel heeft Krekelstraat 3C?

De woning aan Krekelstraat 3C in Rotterdam heeft energielabel C.

Is €329.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €329.000 ligt 28% onder het gemiddelde van €457.345 in de buurt. Het appartement is met 60 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 88 m². De prijs per m² is met €5.483 iets boven het gemiddelde van €5.139, maar de totale prijs is marktconform voor een appartement van deze omvang in Kralingen West.

Hoe is de buurt Kralingen West om in te wonen?

Kralingen West scoort een 8,91 op. Bewoners noemen het rustig, groen en dicht bij voorzieningen. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. De Kralingse Plas is op loopafstand. Wel worden er soms onveilige situaties gemeld, maar over het algemeen is het een fijne buurt om te wonen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Labels A en B komen in de buurt voor bij 41,7% van de woningen, terwijl 41,7% een D-label of lager heeft. Met label C zit je qua energiekosten rond het gemiddelde.

Zijn er goede scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Coop (315 m), Ekoplaza (343 m), Lidl (371 m), Albert Heijn (407 m) en Aldi (407 m). Ook scholen zijn dichtbij: basisschool De Bavokring (399 m) en voortgezet onderwijs Lyceum Kralingen (394 m) en Melanchthon Kralingen (467 m).

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. De auto is ook een optie, met snelle toegang tot de ringweg.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 70 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de markt, maar voor dit specifieke appartement is de looptijd niet bekend.