Appartement te koop: Kromhout 230, Dordrecht
KopenDordrechtAppartementenKromhout 230

Kromhout 230

Kasperspad en omgeving, Dordrecht

€ 598.000
Buurt Kasperspad en omgeving, DordrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 211m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Dordrecht

Dit appartement aan de Kromhout straalt rust en ruimte uit. Met 104 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €598.000 is aan de hoge kant voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Dordrecht.

Buurt Kasperspad en omgeving

De buurt Kasperspad en omgeving is een stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen vooral een- en tweepersoonshuishoudens, en de gemiddelde leeftijd ligt rond de 40 jaar. De buurt Kasperspad en omgeving heeft een levendig karakter.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Dirk om de hoek of bij Albert Heijn twee straten verder. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals School Vest en Leonardoschool op loopafstand. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Dordrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HuisPortaal op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 598.000
Prijs per m²€ 5.750
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte1795m²
Bouwjaar2007
EnergielabelB
BuurtKasperspad en omgeving
WijkNoordflank
GemeenteDordrecht

Locatie

Kromhout 230, Dordrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Kasperspad en omgeving

Inwoners1.295
Mannen54%
Vrouwen47%

Supermarkten

45 binnen 5 km

Dirk
Cornelis de Wittstraat 84
211m
Albert Heijn
Achterom 42
316m
AH to go
Stationsplein 2
509m

Scholen

102 binnen 5 km

School Vest
Basisonderwijs · 365 leerlingen
224m
Leonardoschool
Basisonderwijs · 86 leerlingen
248m
De Bavinck
Basisonderwijs · 225 leerlingen
277m

Veelgestelde vragen

Over Kromhout 230, Dordrecht

Welk energielabel heeft Kromhout 230?

De woning aan Kromhout 230 in Dordrecht heeft energielabel B.

Is €598.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €598.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 104 m² in deze buurt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden vaak voor een lagere prijs aangeboden.

Wat is de ligging van dit appartement ten opzichte van voorzieningen?

Het appartement ligt in een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Boodschappen kun je doen bij Dirk (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Basisscholen en een treinstation zijn ook binnen tien minuten lopen bereikbaar.

Hoe is de buurt Kasperspad en omgeving?

De buurt is stedelijk met een mix van een- en tweepersoonshuishoudens. Er zijn veel voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten, scholen en een treinstation. De buurt heeft een levendig karakter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met een lager label.

Is er een tuin of balkon bij deze woning?

In de advertentie wordt geen tuin of balkon genoemd. Het is een appartement, dus waarschijnlijk is er alleen een balkon of geen buitenruimte. Check dit bij de makelaar.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Op basis van de oppervlakte van 104 m² kun je rekenen op minimaal 3 kamers, maar dit is niet zeker.

HuisPortaal
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
HuisPortaal
huisportaal.nl
Bekijk
HuisPortaal
funda.nl
Bekijk