Appartement te koop: Lange Vijverberg 13B, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenLange Vijverberg 13B

Lange Vijverberg 13B

Voorhout, Den Haag

€ 2.000.000
Buurt Voorhout, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 234m²
134% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 324m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Lange Vijverberg

Dit appartement aan de Lange Vijverberg 13B ademt historie en allure. Met 234 m² woonoppervlak in een monumentaal pand uit 1894 is dit een woning met karakter. De vraagprijs van €2.000.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Den Haag ligt rond de €653.000.

De buurt Voorhout

De buurt Voorhout is een rustige, groene oase in het centrum van Den Haag. Een bewoner zegt: "Rustige buurt met een bruisende winkelstraat om de hoek." De buurt telt 2.645 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (1.155) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5. Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 6.162.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn om de hoek (324 m) of SPAR (369 m). Voor de kinderen is basisschool De Parachute op loopafstand (2,4 km), en het voortgezet onderwijs is ook dichtbij met scholen zoals het Sint-Maartenscollege (3,1 km). De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via i4 Housing B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.000.000
Prijs per m²€ 8.547
Woonoppervlakte234m²
Perceeloppervlakte462m²
Bouwjaar1894
EnergielabelC
BuurtVoorhout
WijkCentrum
GemeenteDen Haag

Locatie

Lange Vijverberg 13B, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
Mareyn _
24-02-2026
Bruisend

Rustige buurt met een bruisende winkelstraat om de hoek

Buurt statistieken

Gegevens uit Voorhout

Inwoners2.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Voorhout

Woningvoorraad1.887
Gem. WOZ-waarde€ 530.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen72%

Supermarkten

83 binnen 5 km

Albert Heijn
Hofweg 11
324m
SPAR
Korte Poten 9
369m
Ekoplaza
Grote Marktstraat 177
458m

Scholen

15 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2350m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
3123m
Gymnasium Novum
Voortgezet onderwijs · 805 leerlingen
3222m

Veelgestelde vragen

Over Lange Vijverberg 13B, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Lange Vijverberg 13B?

De woning aan Lange Vijverberg 13B in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €2.000.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.000.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €653.000, maar het appartement is met 234 m² ook veel groter dan het gemiddelde van 100 m². De prijs per m² is ongeveer €8.547, terwijl het buurtgemiddelde €6.671 per m² is. Het is een uniek object in een monumentaal pand, dus de prijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe is de buurt Voorhout om in te wonen?

Voorhout is een rustige, groene buurt in het centrum van Den Haag. Bewoners waarderen de rust en de nabijheid van winkels. Het is een stedelijke omgeving met veel eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 8,5 op basis van één review.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal. In de buurt heeft 40,7% van de koopwoningen label A, 11,1% label B en 18,5% label C. Een label C is gemiddeld voor een pand uit 1894.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool De Parachute ligt op 2,4 km, en voor voortgezet onderwijs zijn er het Sint-Maartenscollege (3,1 km) en Gymnasium Novum (3,2 km). In totaal zijn er 15 scholen binnen 5 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 748 misdrijven geregistreerd. Het is een stedelijk centrumgebied, dus dat is niet uitzonderlijk. Voor specifieke veiligheidscijfers kun je de politiegegevens raadplegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van koopwoningen in de buurt is 90 dagen. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. Dit appartement is een uniek object, dus de verkooptijd kan afwijken.

i4 Housing B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen