KopenAmersfoortAppartementenLauwersmeer 60

Lauwersmeer 60

De Bron-Zuid, Amersfoort

€ 540.000
Buurt De Bron-Zuid, AmersfoortBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Lauwersmeer 60 in Amersfoort is een fijne plek voor wie zoekt naar een moderne woning met een prettige indeling. Het is gebouwd in 2011 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je niet voor verrassingen komt te staan. Met 104 vierkante meter woonoppervlak is er genoeg ruimte voor een stel of een klein gezin. De vraagprijs van €540.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de ligging in Vathorst. Kijk je naar appartementen in Amersfoort, dan valt op dat dit appartement een van de weinige in de buurt is die nu te koop staat.

De Bron-Zuid: een jonge, groene buurt

De Bron-Zuid is een rustige wijk in Amersfoort, met veel groen en speelplekken. De buurt is vooral populair bij gezinnen, want meer dan de helft van de huishoudens heeft kinderen. De woningen zijn allemaal na 2010 gebouwd, dus alles is modern en goed onderhouden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar op basis van de cijfers kun je zeggen dat het een prettige, veilige omgeving is. De buurt De Bron-Zuid heeft een lage misdaadcijfer en een hoge koopwoningenpercentage.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool Kon-Tiki, die om de hoek zit. Voor de boodschappen is Dekamarkt op loopafstand, en ook Jumbo en Lidl zijn twee straten verder. De scholen in de buurt zijn goed: naast Kon-Tiki is er ook Obs Atlantis, allebei op loopafstand. De gemeente Amersfoort heeft veel voorzieningen, zoals een treinstation op tien minuten lopen en een park op twintig minuten.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 540.000
Prijs per m²€ 5.192
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte872m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA
BuurtDe Bron-Zuid
WijkVathorst-De Bron
GemeenteAmersfoort

Locatie

Lauwersmeer 60, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit De Bron-Zuid

Inwoners2.420
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit De Bron-Zuid

Woningvoorraad806
Gem. WOZ-waarde€ 503.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Dekamarkt
Ierse Pond 2
540m
Jumbo
Paulinapolder 1
825m
Lidl
Ursulapolder 45
854m

Scholen

76 binnen 5 km

P.C. basisschool Kon-Tiki
Basisonderwijs · 395 leerlingen
245m
Obs Atlantis
Basisonderwijs · 635 leerlingen
312m
Gereformeerde Basisschool Het Zwaluwnest
Basisonderwijs · 346 leerlingen
529m

Veelgestelde vragen

Over Lauwersmeer 60, Amersfoort

Welk energielabel heeft Lauwersmeer 60?

De woning aan Lauwersmeer 60 in Amersfoort heeft energielabel A.

Is €540.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €540.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 104 m² in Amersfoort, maar het is een moderne woning met energielabel A in een gewilde buurt. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt beschikbaar, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt De Bron-Zuid om in te wonen?

De Bron-Zuid is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. De woningen zijn allemaal na 2010 gebouwd, dus modern en goed onderhouden. Er zijn weinig misdrijven en de voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn dichtbij. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals P.C. basisschool Kon-Tiki (245 meter) en Obs Atlantis (312 meter). Ook is er voortgezet onderwijs op 1,1 km afstand. De scholen hebben goede beoordelingen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation is op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima voor forenzen die naar Utrecht of Amsterdam reizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle woningen label A, dus dat is normaal voor deze wijk.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Dekamarkt is op 540 meter, Jumbo op 825 meter en Lidl op 854 meter. Allemaal op loopafstand, dus boodschappen doen is makkelijk.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.