Appartement te koop: Lutonhof 345, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenLutonhof 345

Lutonhof 345

Sloterdijk Stationskwartier, Amsterdam

€ 579.000
Buurt Sloterdijk Stationskwartier, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
SPAR op 211m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in opkomende buurt

Dit gloednieuwe appartement aan de Lutonhof is onderdeel van een moderne wijk die nog volop in ontwikkeling is. Met energielabel A++ en een bouwjaar van 2024 is het een van de zuinigste woningen in de buurt. De vraagprijs van €579.000 ligt 28% onder het buurtgemiddelde van €805.250, wat het een scherpe optie maakt vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

Sloterdijk Stationskwartier: rust en bereikbaarheid

De buurt Sloterdijk Stationskwartier is een jonge wijk met bijna uitsluitend nieuwbouw (97% na 2010). Het is er rustig, maar de nabijheid van het station zorgt voor een mix van reizigers en horeca. Een bewoner zegt: "Nieuw verhuisd nieuwe huizen is een hele mooie en rustige buurt." Een ander noemt het "goed bereikbaar maar onveilig/vies" vanwege overlast rond het station. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens (630) en weinig gezinnen met kinderen (55).

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR op twee straten verder (211 m) of AH to go om de hoek (306 m). Een Lidl op zeven minuten lopen (727 m) biedt een ruimere keus. Scholen zijn er ook dichtbij: de Slotermeerschool (basisonderwijs) op vijf minuten lopen (563 m) en het Cornelius Haga Lyceum (voortgezet onderwijs) op loopafstand (510 m). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte reisafstand.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 579.000
Prijs per m²€ 7.824
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte1161m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtSloterdijk Stationskwartier
WijkSloterdijk Nieuw-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Lutonhof 345, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

4.9
P.G.M.
16-10-2025
Goed bereikbaar maar onveilig/vies

Goed bereikbaar, buurt is naast het station maar ook veel hotels/horeca waardoor er veel overlast is en ook vaak vreemde mensen die rond het station hangen. Er zijn ook weinig tot geen voorzieningen zoals supermarkten, drogisten en andere winkels.

9.1
Hasna
27-06-2024
Mooie rustige buurt

Nieuw verhuisd nieuwe huizen is een hele mooie en rustige buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Sloterdijk Stationskwartier

Inwoners1.155
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Sloterdijk Stationskwartier

Woningvoorraad806
Gem. WOZ-waarde€ 197.000
Koopwoningen3%
Huurwoningen97%

Supermarkten

98 binnen 5 km

SPAR
Orlyplein 147
211m
AH to go
Orlyplein 113
306m
Lidl
Sara Burgerhartstraat 80
727m

Scholen

137 binnen 5 km

Cornelius Haga Lyceum, Islamitische Scholengemeenschap voor mavo havo en vwo
Voortgezet onderwijs · 458 leerlingen
510m
Slotermeerschool
Basisonderwijs · 269 leerlingen
563m
Islamitische Basisschool El Amien II
Basisonderwijs · 351 leerlingen
601m

Veelgestelde vragen

Over Lutonhof 345, Amsterdam

Welk energielabel heeft Lutonhof 345?

De woning aan Lutonhof 345 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €579.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs ligt 28% onder het buurtgemiddelde van €805.250, maar het appartement is met 74 m² ook kleiner dan het gemiddelde van 112 m². De prijs per m² is ongeveer €7.824, wat iets boven het buurtgemiddelde van €7.202 ligt. Het is een scherpe prijs voor een nieuwbouwappartement met energielabel A++.

Hoe is de buurt Sloterdijk Stationskwartier om in te wonen?

De buurt is rustig en modern, met veel nieuwbouw. Bewoners waarderen de rust, maar er is ook overlast van horeca en reizigers rond het station. Er zijn weinig voorzieningen zoals supermarkten en winkels in de directe omgeving, maar het station biedt goede bereikbaarheid.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot. Nieuwbouw uit 2024 voldoet aan de nieuwste isolatie- en ventilatienormen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Slotermeerschool (basisonderwijs) ligt op 563 meter, Islamitische Basisschool El Amien II op 601 meter, en het Cornelius Haga Lyceum (voortgezet onderwijs) op 510 meter.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt heeft een hoog aantal misdrijven (809 totaal), maar dat is inclusief het stationsgebied. Een bewoner noemt de buurt 'onveilig/vies' door overlast, terwijl een ander het 'mooi en rustig' vindt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt staan gemiddeld 16 koopwoningen te koop. Verkochte woningen hadden een gemiddelde looptijd van 54 dagen. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

Makelaarsland
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.