Appartement te koop: Magazijnstraat 3-44, Tilburg
KopenTilburgAppartementenMagazijnstraat 3-44

Magazijnstraat 3-44

Binnenstad Oost, Tilburg

€ 950.000
Buurt Binnenstad Oost, TilburgBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 175m²
61% groter dan gemiddeld in de buurt
AH to go op 359m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in hartje Tilburg

Dit appartement aan de Magazijnstraat is een oase van rust midden in de levendige Binnenstad. Met 175 m² woonoppervlak biedt het veel ruimte, en het bouwjaar 2023 zorgt voor een moderne uitstraling en energiezuinigheid. De prijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Tilburg ligt lager, maar dit appartement is uitzonderlijk groot.

De buurt: Binnenstad Oost

De buurt Binnenstad Oost is het kloppende hart van Tilburg, met veel voorzieningen op loopafstand. De enige bewoner die een review achterliet, geeft een 6,63 en noemt de buurt "onberijdbaar en versteend" vanwege weinig groen en slechte parkeermogelijkheden. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens (1660) en jonge volwassenen tussen 25 en 45 jaar (1385). Het is een dichtbevolkte, stedelijke omgeving.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de AH to go (om de hoek) of de PLUS (twee straten verder). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Den Bijstere (vijf minuten lopen) en Tiliander (tien minuten lopen). Het Odulphuslyceum is ook dichtbij voor voortgezet onderwijs. De gemeente Tilburg biedt een breed scala aan voorzieningen, van restaurants tot parken.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Water Makelaars Oosterhout aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 5.429
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte1330m²
Bouwjaar2023
BuurtBinnenstad Oost
WijkBinnenstad
GemeenteTilburg

Locatie

Magazijnstraat 3-44, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.6
Kim
29-11-2023
Onberijdbaar en versteend

Ten opzichte van mijn vorige woonplaats Breda erg weinig groen, slechte parkeermogelijkheden, en veel (onnodig) eenrichtingsverkeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad Oost

Inwoners3.115
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad Oost

Woningvoorraad1.783
Gem. WOZ-waarde€ 266.000
Koopwoningen20%
Huurwoningen80%

Supermarkten

43 binnen 5 km

AH to go
Stationspassage 5
359m
PLUS
Besterdring 110
423m
Albert Heijn
Piusplein 34
634m

Scholen

65 binnen 5 km

Basisschool Den Bijstere
Basisonderwijs · 203 leerlingen
455m
Basisschool Tiliander
Basisonderwijs · 290 leerlingen
549m
Basisschool De Stappen
Basisonderwijs · 562 leerlingen
637m

Veelgestelde vragen

Over Magazijnstraat 3-44, Tilburg

Is €950.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €950.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €451.600, maar dat komt doordat dit appartement met 175 m² veel groter is dan het gemiddelde (109 m²). De prijs per m² is ongeveer €5.429, terwijl het buurtgemiddelde €4.231 per m² is. Het is een nieuwbouwappartement uit 2023, wat de meerprijs deels verklaart.

Hoe is de buurt Binnenstad Oost om in te wonen?

De buurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 5681) en heeft veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. Een bewoner klaagt over weinig groen en slechte parkeermogelijkheden. Het aantal misdrijven is met 962 relatief hoog, maar dat past bij een centrumlocatie.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Den Bijstere (455 m) en Basisschool Tiliander (549 m). Voor voortgezet onderwijs zijn het Odulphuslyceum (752 m) en De Nieuwste School (757 m) dichtbij.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation van Tilburg ligt op 0,8 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee reis je snel naar andere steden.

Wat is het energielabel van dit appartement?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. Omdat het een nieuwbouwappartement uit 2023 betreft, is het zeer waarschijnlijk energiezuinig. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen energielabel A+, en 66,7% label C.

Zijn er parkeermogelijkheden?

In de buurt wordt geklaagd over slechte parkeermogelijkheden. Het is aan te raden om dit bij de makelaar te navragen.

Van de Water Makelaars Oosterhout
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Van de Water Makelaars Oosterhout
vandewatergroep.nl
Bekijk
Van de Water Makelaars Oosterhout