Appartement te huur: Mangoweg 379, Leiden
HurenLeidenAppartementenMangoweg 379

Mangoweg 379

Cronestein, Leiden

€ 2.275 p.m.
Buurt Cronestein, LeidenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 103 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 28 dagen
AI-samenvatting

Appartement in Cronestein, Leiden

Dit appartement uit 2023 straalt nieuwbouw uit. Met 115 m² woonoppervlak is het ruim opgezet. De huurprijs van € 2.275 per maand is marktconform voor een woning van dit formaat in Leiden. Het energielabel A+++ betekent dat je energiekosten laag blijven. Bekijk ook andere appartementen in Leiden voor een idee van het aanbod.

Buurt Cronestein

Cronestein is een afwisselende buurt met zowel sociale huur als koopwoningen. Een bewoner zegt: 'Mijn buurt is heel afwisselend in woningen. Je kan hier sociale huurwoningen en koopwoningen vinden.' De buurt ligt aan de Lammeschansweg, vlak bij de snelweg, en heeft veel voorzieningen zoals een Plus, Intersport en Gamma. Het is een levendige buurt met veel studenten en jonge huishoudens. Meer over de buurt Cronestein.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (285 m). Ook de SPAR (563 m) en Lidl (712 m) zijn dichtbij. Voor schoolgaande kinderen is er de Islamitische Basisschool Er Riseleh (499 m) en Basisschool De Ley (832 m). Het voortgezet onderwijs is met Da Vinci College Lammenschans op 263 m ook vlakbij. De gemeente Leiden biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Raad Makelaars BV.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.275 p.m.
Prijs per m²€ 20 p.m.
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte9449m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtCronestein
WijkRoodenburgerdistrict
GemeenteLeiden

Locatie

Mangoweg 379, Leiden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
sebas cornielje
03-11-2023
hoogbouw is de oplossing

Mijn buurt is heel afwisselend in woningen. Je kan hier sociale huurwoningen en koopwoningen vinden. Midden in de buurt bevindt zich een industrie terein. Ten oosten hoogbouw met appartementen en studentenflats. Noord-Westelijk bevinden zich vooral rijtjeshuizen. De buurt ligt aan lammeschansweg en bijna direct aan de snelweg, dus het is goed bereikbaar. Ook heb je veel voorzieningen zoals een Plus, Intersport, Gamma etc…

Buurt statistieken

Gegevens uit Cronestein

Inwoners4.910
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Cronestein

Woningvoorraad3.379
Gem. WOZ-waarde€ 265.000
Koopwoningen20%
Huurwoningen80%

Supermarkten

42 binnen 5 km

PLUS
Betaplein 22
285m
SPAR
Herenstraat 47
563m
Lidl
Vijf Meiplein 15
712m

Scholen

87 binnen 5 km

Da Vinci College Lammenschans, vmbo basis- en kaderberoeps en mavo
Voortgezet onderwijs · 534 leerlingen
263m
Islamitische Basisschool Er Riseleh
Basisonderwijs · 158 leerlingen
499m
Basisschool De Ley
Basisonderwijs · 203 leerlingen
832m

Veelgestelde vragen

Over Mangoweg 379, Leiden

Welk energielabel heeft Mangoweg 379?

De woning aan Mangoweg 379 in Leiden heeft energielabel A+++.

Is de huurprijs van € 2.275 marktconform voor deze buurt?

Ja, de prijs ligt rond de mediaanhuur in Cronestein van € 2.265. De gemiddelde huurprijs in de buurt is € 2.096, maar dat is inclusief kleinere woningen. Met 115 m² en energielabel A+++ is dit appartement aan de bovenkant van de markt, maar wel passend voor wat het biedt.

Hoe is de bereikbaarheid van Cronestein?

De buurt ligt direct aan de Lammeschansweg en vlak bij de snelweg, dus met de auto ben je snel weg. Het treinstation ligt op 0,7 km afstand, goed te lopen. Ook zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er is een PLUS supermarkt op 285 m, een SPAR op 563 m en een Lidl op 712 m. Ook zijn er scholen zoals Da Vinci College (263 m) en basisscholen. Daarnaast vind je een restaurant op 0,3 km en een park op 0,7 km.

Is Cronestein een veilige buurt?

Het totale aantal misdrijven in de buurt is 213, maar zonder context is dat lastig te duiden. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 7,25 uit één review, waarin de bewoner de afwisseling en voorzieningen prijst.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. Nieuwbouw uit 2023 is doorgaans goed geïsoleerd en heeft vaak een warmtepomp of zonnepanelen.

Zijn er veel huurwoningen beschikbaar in Cronestein?

Op dit moment staan er 35 huurwoningen te huur in de buurt, waarvan 6 van woningcorporaties. De gemiddelde huurprijs per m² is € 20,58. Dit appartement is met € 19,78 per m² iets gunstiger geprijsd dan gemiddeld.

De Raad Makelaars BV
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen