Appartement te koop: Marktmeesterstraat 129, Almere
KopenAlmereAppartementenMarktmeesterstraat 129

Marktmeesterstraat 129

Centrum Stad West, Almere

€ 300.000
Buurt Centrum Stad West, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 234m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in het bruisende centrum van Almere

Dit appartement aan de Marktmeesterstraat 129 ligt in het hart van Almere Stad, waar de levendigheid van de stad samenkomt met het gemak van dagelijkse voorzieningen om de hoek. Met 81 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €300.000 is de laagste van de vijf koopwoningen die nu in de buurt te koop staan, en ligt 16% onder het buurtgemiddelde van €357.700. Dat maakt dit aanbod opvallend scherp geprijsd voor een appartement in Almere.

De buurt Centrum Stad West

De buurt Centrum Stad West is een stedelijke wijk met een hoge dichtheid: de omgevingsadressendichtheid is 2608 adressen per vierkante kilometer. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, en de buurt heeft een mix van huishoudens zonder en met kinderen. De woningvoorraad bestaat volledig uit appartementen, en 11% daarvan is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet terugvallen op ervaringen van bewoners.

Leven in de straat

De Marktmeesterstraat ligt in het centrum, waar je dagelijkse boodschappen op loopafstand vindt. Dirk, Aldi en Ekoplaza zitten allemaal om de hoek, op twee tot drie minuten lopen. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool het Samenspel (vijf minuten lopen) en Shri Ganesha School (ook op loopafstand). Het voortgezet onderwijs is goed bereikbaar met Stad College en OSG Echnaton op tien minuten lopen. Het treinstation van Almere is op loopafstand, handig voor reizen naar de rest van de gemeente Almere.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van der Linden Groep aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 3.704
Woonoppervlakte81m²
Bouwjaar1988
EnergielabelB
GemeenteAlmere

Locatie

Marktmeesterstraat 129, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum Stad West

Inwoners2.030
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum Stad West

Woningvoorraad969
Gem. WOZ-waarde€ 222.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Aldi
Regisseurstraat 1a
234m
Dirk
Korte Promenade 2-6
271m
Ekoplaza
Spoordreef 30
291m

Scholen

82 binnen 5 km

Basisschool het Samenspel
Basisonderwijs · 166 leerlingen
481m
Shri Ganesha School
Basisonderwijs · 114 leerlingen
488m
Stad College
Voortgezet onderwijs · 524 leerlingen
558m

Veelgestelde vragen

Over Marktmeesterstraat 129, Almere

Welk energielabel heeft Marktmeesterstraat 129?

De woning aan Marktmeesterstraat 129 in Almere heeft energielabel B.

Is €300.000 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €300.000 is de laagste van de vijf koopwoningen die nu in de buurt te koop staan. Het ligt 16% onder het gemiddelde van €357.700 in Centrum Stad West. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €321.538, dus de vraagprijs is scherp.

Hoeveel appartementen zijn er te koop in Centrum Stad West?

Op dit moment staan er vijf koopwoningen te koop in de buurt, allemaal appartementen. De prijzen variëren van €300.000 tot €399.000. De gemiddelde vraagprijs per vierkante meter is €3.994.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 40% van de woningen label A en 30% label A+, dus dit appartement scoort iets minder dan het gemiddelde, maar nog steeds goed.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Almere ligt op 600 meter afstand, ongeveer zeven minuten lopen. Daarmee ben je snel in het centrum van Almere of op andere bestemmingen.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand. Binnen twee straten verder vind je supermarkten als Dirk, Aldi en Ekoplaza. Ook zijn er basisscholen en een park op tien minuten lopen. Het centrum van Almere is vlakbij.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 369 misdrijven geregistreerd. Dat is een relatief hoog aantal, maar het is een stedelijk centrumgebied.

van der Linden Groep
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
van der Linden Groep
vanderlinden.nl
Bekijk
Makelaardij Van der Linden Almere
huispedia.nl
Bekijk
Makelaardij Van der Linden Almere
funda.nl
Bekijk
Van der Linden Makelaardij o.g. b.v.
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

4 woningen in de buurt Centrum Stad West

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appMarktmeesterstraat 129, Almere
Bekijk