Appartement te koop: Mathenesserlaan 481A, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenMathenesserlaan 481A

Mathenesserlaan 481A

Nieuwe Westen, Rotterdam

€ 1.050.000
Buurt Nieuwe Westen, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 285m²
154% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 273m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een levendige Rotterdamse buurt

Dit appartement aan de Mathenesserlaan ademt de sfeer van een stadsvilla uit 1912, met een woonoppervlak van 285 m² dat ver boven het buurtgemiddelde ligt. De woning heeft energielabel A, wat bijdraagt aan een lage energierekening. Met een vraagprijs van €1.050.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de royale afmetingen en het energielabel. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam.

Nieuwe Westen: een buurt van contrasten

De buurt Nieuwe Westen is een smeltkroes van nationaliteiten, met een gemiddelde beoordeling van 7,2 uit vijf reviews. Een bewoner zegt: 'Mijn buurt is van alle markten thuis.' Een ander noemt het een 'rustig buurt', maar merkt op dat het 's avonds minder veilig voelt. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen, en de woningvoorraad bestaat grotendeels uit vooroorlogse bouw. Lees meer over de buurt Nieuwe Westen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die twee straten verder zit. Ook de Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Basisscholen zoals Emmausschool en CBS Mozaiek vind je om de hoek. De gemeente Rotterdam biedt daarnaast volop stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ooms Makelaars Rotterdam.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 3.684
Woonoppervlakte285m²
Perceeloppervlakte265m²
Bouwjaar1912
EnergielabelA
BuurtNieuwe Westen
WijkDelfshaven
GemeenteRotterdam

Locatie

Mathenesserlaan 481A, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

7.4
Nancy van Heck
07-01-2026
Mijn buurt is van alle markten thuis.

Ik woon zelf in een gehorige huis en hebt echgblasr van de buren. Waardoor ik op zoek naar een ander huis ben. Maar voor de rest is het hier wel een fijne buurt. Met vele nationaliteiten waar je met elkaar in 1 buurt woon. Er zijn vele activiteiten te doen voor alle leeftijden. En er is veel locaties met onderwijs in mijn buurt. Maar in mijn flat wonen er ook mensen die afval gewoon naar beneden gooien vanuit hun raam jammer genoeg. Waardoor er etensresten achter de huizen voor de bergingen en op de dak van de bergingen ligt.

7.3
Sandra
02-09-2025
Rustig buurt

Mijn buurt vind ik overdag veilig ,avond minder. Lopen veel asielzoekers, die de boel verzieken

7.0
Ton Rooster
09-12-2024
Mijn buurt

Afstandelijk, men leeft er maar toch ook weer niet

8.3
Ashish
06-09-2024
Goed

Niet slecht maar kan beter

6.1
D
04-06-2024
Onderweg naar verbetering

Het nieuwe westen is een leuke buurt maar met veel verbeterpunten. deze verbeterpunten worden al hard aan gewerkt en de situatie is in vergelijking met 5 jaar terug al veel beter.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwe Westen

Inwoners19.720
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuwe Westen

Woningvoorraad8.612
Gem. WOZ-waarde€ 351.000
Koopwoningen26%