Appartement te koop: Middachtensingel 232, Arnhem
KopenArnhemAppartementenMiddachtensingel 232

Middachtensingel 232

Over het Lange Water, Arnhem

€ 269.500
Buurt Over het Lange Water, ArnhemBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Presikhaaf-Oost

Dit appartement aan de Middachtensingel in Arnhem heeft een oppervlakte van 78 m² en een energielabel E, wat betekent dat de stookkosten naar verwachting hoger uitvallen. Met een vraagprijs van €269.500 is het een marktconform aanbod vergeleken met andere appartementen in Arnhem.

Buurt Over het Lange Water

De buurt Over het Lange Water is een rustige wijk met veel groen, maar kent ook wat uitdagingen. Een bewoner zegt: "Er is niet veel te doen buiten een park wat onveilig is in de avond. Er worden soms auto's gesloopt en er word gedealt op de parkeerplaats, maar er zijn veel winkels, alles is dichtbij en het is makkelijk te bereiken met de bus of trein." De buurt telt ruim 5.000 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express om de hoek, of bij Albert Heijn en Aldi twee straten verder. Basisscholen Ibn-i Sina en De Parkschool liggen op loopafstand. De gemeente Arnhem biedt verder ruime voorzieningen zoals parken, restaurants en een treinstation op tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hoetink Makelaardij B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 269.500
Prijs per m²€ 3.455
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte1892m²
Bouwjaar1969
EnergielabelE
BuurtOver het Lange Water
WijkPresikhaaf-Oost
GemeenteArnhem

Locatie

Middachtensingel 232, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
Bryan
26-02-2025
Stil en leeg

Er is niet veel te doen buiten een park wat onveilig is in de avond. Er worden soms auto's gesloopt en er word gedealt op de parkeerplaats, maar er zijn veel winkels, alles os dichtbij en het is makkelijk te bereiken met de bus of trein.

Buurt statistieken

Gegevens uit Over het Lange Water

Inwoners5.295
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Over het Lange Water

Woningvoorraad2.695
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

44 binnen 5 km

SPAR express
Ijsseloordweg 42
595m
Albert Heijn
Hanzestraat 411
835m
Aldi
Hanzestraat 405
835m

Scholen

51 binnen 5 km

Ibn-i Sina
Basisonderwijs · 290 leerlingen
376m
De Parkschool
Basisonderwijs · 209 leerlingen
398m
Briant College
Speciaal onderwijs · 152 leerlingen
514m

Veelgestelde vragen

Over Middachtensingel 232, Arnhem

Welk energielabel heeft Middachtensingel 232?

De woning aan Middachtensingel 232 in Arnhem heeft energielabel E.

Is €269.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €269.500 ligt iets onder het gemiddelde van €275.227 in de buurt, maar boven de mediaan van €255.000. Met 78 m² komt dat neer op €3.455 per m², wat lager is dan het buurtgemiddelde van €3.679 per m². Het is dus een marktconforme prijs.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E is minder zuinig; je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 71,4% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe veilig is de buurt Over het Lange Water?

Uit buurtreviews blijkt dat er meldingen zijn van auto-inbraken en drugshandel op parkeerplaatsen, vooral 's avonds. Het park wordt als onveilig ervaren. Wel zijn er veel winkels en is het openbaar vervoer goed bereikbaar. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 203, maar dit cijfer zegt niets over de straat zelf.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Ibn-i Sina (376 m) en De Parkschool (398 m). Ook zijn er scholen voor voortgezet speciaal onderwijs in de omgeving. De afstand tot het voortgezet onderwijs is gemiddeld 1,5 km.

Hoe is het openbaar vervoer vanuit deze woning?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of een korte busrit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Over het Lange Water stonden woningen gemiddeld 41 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelden zijn en per woning kunnen verschillen.

Hoetink Makelaardij B.V.