KopenRotterdamAppartementenMijnsherenlaan 122C

Mijnsherenlaan 122C

Tarwewijk, Rotterdam

€ 270.000
Buurt Tarwewijk, RotterdamBekijk buurt
Dirk op 376m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Tarwewijk

Dit appartement aan de Mijnsherenlaan in Rotterdam heeft een oppervlakte van 50 m² en een energielabel E. Het bouwjaar 1938 geeft de woning een klassieke uitstraling. De vraagprijs van €270.000 is marktconform voor een appartementen in Rotterdam.

De buurt Tarwewijk

De Tarwewijk is een buurt in beweging. Een bewoner zegt: "De buurt knapt met het jaar meer op. Door de huurwet zijn er minder huisjesmelkers en steeds meer gezinnen." Een ander noemt het "een mooi plekje met een diversiteit van mensen." Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 6,83. De buurt Tarwewijk telt veel jonge volwassenen en eenpersoonshuishoudens.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk om de hoek, of naar de Albert Heijn twee straten verder. Ook de PLUS en Aldi zijn op loopafstand. Basisscholen als CBS Elout van Soeterwoude en CBS De Akker zitten op een paar minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 270.000
Prijs per m²€ 5.400
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte144m²
Bouwjaar1938
EnergielabelE
BuurtTarwewijk
WijkCharlois
GemeenteRotterdam

Locatie

Mijnsherenlaan 122C, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 5 bewoners

7.4
Roeland Gunnink
20-02-2026
Toplocatie en betaalbaar.

De buurt knapt met het jaar meer op. Door de huurwet zijn er minder huisjesmelkers en steeds meer gezinnen. Heeft soms nog een slechte naam maar dat is onverdiend op een paar straten na. De locatie is fantastisch, metro, Zuidplein, centrum kwartier fietsen. Zuiderpark ook om de hoek en binnenkort het Nelson Mandela park

6.5
Ria
16-12-2024
Goed al kan het altijd beter

Goed rustig maar ze zouden van de gemeente wel wat beter kunnen opletten zo als contener s met vreselijk veel rommel naagroen kan zeker beter st conteners opruimen

6.6
Kevin
15-06-2024
een mooi plekje met een diversiteit van mensen

je kan er van alles doen, shoppen en met je hond rond lopen. het is soms druk s nachts maar overdag is het meestal rustig. ik ben blij om hier te wonen. vervuiling is nogal een probleem vooral rond verstopte vuilnisbakken waar Meeuwen aan gaan zitten. Het zou fijn zijn als de gemeente daar meer rekening mee hield.

6.5
Alina
09-06-2024
Kleine achterstandswijk

Qua hygiëne en onderwijs kan het een stuk beter.

7.1
Eva Fens
03-12-2023
Warm en multicultureel

De Tarwewijk is een fijne wijk waarin mensen van alle achtergrond samen leven. Ik voel me er als vrouw redelijk veilig en vind het heerlijk om restaurants met eten van verschillende landen te proberen. Het mindere is het vuil. Er ligt veel zwerfvuil em prullenbakken zijn vaak overvol

Buurt statistieken

Gegevens uit Tarwewijk

Inwoners12.330
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Tarwewijk

Woningvoorraad5.841
Gem. WOZ-waarde€ 197.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen77%

Supermarkten

89 binnen 5 km

Dirk
Hellevoetstraat 2-18
376m
Albert Heijn
Zuidplein 622
500m
PLUS
Pleinweg 156-172
670m

Scholen

205 binnen 5 km

CBS Elout van Soeterwoude
Basisonderwijs · 120 leerlingen
184m
CBS De Akker
Basisonderwijs · 273 leerlingen
184m
School voor Speciaal Basisonderwijs Sonnevanck
Speciaal onderwijs · 113 leerlingen
219m

Veelgestelde vragen

Over Mijnsherenlaan 122C, Rotterdam

Welk energielabel heeft Mijnsherenlaan 122C?

De woning aan Mijnsherenlaan 122C in Rotterdam heeft energielabel E.

Is €270.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €270.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in de Tarwewijk (€270.208) en boven de mediaan (€237.250). De gemiddelde prijs per m² is €4.048, terwijl dit appartement €5.400 per m² kost. Dat is aan de hoge kant, maar de oppervlakte is kleiner dan gemiddeld (50 m² vs 73 m²).

Hoe is de sfeer in de Tarwewijk?

Bewoners geven de buurt een 6,83. Ze waarderen de verbeteringen: minder huisjesmelkers, meer gezinnen. De locatie wordt geprezen: metro, winkelcentrum Zuidplein en centrum op fietsafstand. Wel is er soms overlast van vervuiling rond vuilnisbakken. Overdag is het meestal rustig, 's nachts kan het druk zijn.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning relatief veel energie verbruikt. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. In de Tarwewijk heeft 30,8% van de koopwoningen label A, 10,3% label B en 38,5% label D of lager.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Dirk (376 m), Albert Heijn (500 m) en PLUS (670 m). Ook basisscholen zijn dichtbij: CBS Elout van Soeterwoude en CBS De Akker op 184 m, OBS De Globe op 247 m. Voor voortgezet onderwijs moet je ongeveer 1,1 km reizen.

Hoe veilig is de Tarwewijk?

De buurt heeft 982 geregistreerde misdrijven, maar dat getal zegt niet alles. Bewoners merken op dat de buurt opknapt en dat overlast vooral door vervuiling komt. Een bewoner zegt: "Heeft soms nog een slechte naam maar dat is onverdiend op een paar straten na."

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,3 km afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of bus ben je er zo.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.