Appartement te koop: Mozartlaan 741, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgAppartementenMozartlaan 741

Mozartlaan 741

Lijnse Hoek West, Tilburg

€ 305.000
Buurt Lijnse Hoek West, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor senioren
40% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Tilburg

Dit appartement aan de Mozartlaan 741 in Tilburg heeft een fijne, ruime indeling met 96 vierkante meter woonoppervlak. Het bouwjaar 1970 geeft het een solide uitstraling, en met energielabel C is het redelijk zuinig. De vraagprijs van €305.000 is marktconform voor een appartement van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Tilburg voor een vergelijking.

Lijnse Hoek West: een gemengde buurt

De buurt Lijnse Hoek West is een rustige woonwijk met een mix van jong en oud. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Geweldig! Ik wil als allereerst zeggen echt een top buurt. Iedereen kijkt uit voor mekaar." Wel wordt de ochtenddrukte op de grote wegen als minpunt genoemd. De buurt telt relatief veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen wonen er.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 552 meter of Albert Heijn op 614 meter, allebei om de hoek. Basisschool De Regenboog (616 meter) en Basisschool Aboe El-Chayr (635 meter) zijn twee straten verder. Ook een park of plantsoen vind je op loopafstand, op 200 meter. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Tilburg op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 305.000
Prijs per m²€ 3.177
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte3010m²
Bouwjaar1970
EnergielabelC
BuurtLijnse Hoek West
WijkHeikant
GemeenteTilburg

Locatie

Mozartlaan 741, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
Jason
05-08-2023
Geweldig!

Ik wil als allereerst zeggen echt een top buurt. Iedereen kijkt uit voor mekaar. Samen sta je natuurlijk ook sterker. Zeker een pluspunt is deze buurt. Minpunten is helaas de drukte in de ochtend. De grote wegen zullen elke ochtend bijna een file staan.

Buurt statistieken

Gegevens uit Lijnse Hoek West

Inwoners1.705
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Lijnse Hoek West

Woningvoorraad892
Gem. WOZ-waarde€ 256.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Jumbo
Wagnerplein 18
552m
Albert Heijn
Wagnerplein 52
614m
Nettorama
Wagnerplein 40
614m

Scholen

64 binnen 5 km

Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 227 leerlingen
616m
Basisschool Aboe El-Chayr
Basisonderwijs · 313 leerlingen
635m
Basisschool de Vlashof
Basisonderwijs · 213 leerlingen
1152m

Veelgestelde vragen

Over Mozartlaan 741, Tilburg

Welk energielabel heeft Mozartlaan 741?

De woning aan Mozartlaan 741 in Tilburg heeft energielabel C.

Is €305.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €305.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €380.909 in de buurt, maar dat is gebaseerd op verkochte woningen. De gemiddelde vraagprijs in Lijnse Hoek West is €327.500, dus deze woning is iets scherper geprijsd. Met 96 m² en energielabel C is de prijs per m² ongeveer €3.177, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €3.411 per m².

Hoe is de buurt Lijnse Hoek West om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners als prettig ervaren, met sociale controle en een hechte gemeenschap. Een bewoner noemt het een 'top buurt' waar mensen naar elkaar omkijken. Wel is er in de ochtend drukte op de grote wegen, met files. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park.

Wat is de energielabel C waard voor dit appartement?

Energielabel C betekent dat het appartement redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 40% van de woningen label C en 60% een lager label (D of slechter). Je kunt dus verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn. Het is geen nieuwbouwniveau, maar ook niet extreem hoog.

Zijn er scholen in de buurt van dit appartement?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Regenboog (616 meter) en Basisschool Aboe El-Chayr (635 meter) zijn het dichtstbij. Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 1,8 km afstand. Voor kinderopvang is er een kinderdagverblijf op 900 meter.

Hoe is het openbaar vervoer vanuit deze woning?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,3 km afstand, dus dat is niet direct om de hoek. Voor busverbindingen zijn geen specifieke gegevens beschikbaar, maar in een stad als Tilburg zijn er doorgaans buslijnen in de buurt. De auto is waarschijnlijk het meest praktisch voor woon-werkverkeer.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Lijnse Hoek West stonden verkochte woningen gemiddeld 65 dagen te koop. Dat is een normale looptijd. De woningmarkt in de buurt is niet extreem snel, maar ook niet traag. Het aantal beschikbare koopwoningen is momenteel beperkt (2 stuks), wat kan duiden op een krappe markt.