Appartement te huur: Mt. Lincolnweg 14S3, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenMt. Lincolnweg 14S3

Mt. Lincolnweg 14S3

NDSM terrein, Amsterdam

€ 2.280 p.m.
Buurt NDSM terrein, AmsterdamBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Populaire buurt voor starters
72% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in een creatieve buurt

Dit appartement aan de Mt. Lincolnweg in Amsterdam-Noord ademt de sfeer van de NDSM-werf: industrieel, creatief en vol leven. Het is een nieuwbouwappartement uit 2019 met 90 m² woonoppervlak. De huurprijs van €2.280 per maand is marktconform voor een appartement van deze omvang in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam voor vergelijkbare opties.

Buurt NDSM terrein

De buurt NDSM terrein is een voormalig scheepswerfgebied dat is omgetoverd tot een bruisende culturele hotspot. Het is een jonge buurt: de meeste bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar, en er wonen veel alleenstaanden. Er zijn geen reviews van bewoners beschikbaar, maar de sfeer is onmiskenbaar artistiek en alternatief. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de PLUS, die op tien minuten lopen ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook een Albert Heijn op vijftien minuten afstand. Kinderen kunnen naar basisschool Klein Amsterdam, op tien minuten lopen, of naar Kindcentrum De Baanbreker, ook op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk van voorzieningen, van restaurants tot parken.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.280 p.m.
Prijs per m²€ 25 p.m.
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte1395m²
Bouwjaar2019
BuurtNDSM terrein
WijkNoordelijke IJ-oevers-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Mt. Lincolnweg 14S3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit NDSM terrein

Inwoners3.805
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit NDSM terrein

Woningvoorraad2.548
Gem. WOZ-waarde€ 330.000
Koopwoningen3%
Huurwoningen97%

Supermarkten

97 binnen 5 km

PLUS
Boomgaardlaan 100
922m
Albert Heijn
Molenwijk 35
1373m
Albert Heijn
Spaarndammerdijk 3
1636m

Scholen

119 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Zeppelin
Speciaal onderwijs · 114 leerlingen
674m
Klein Amsterdam
Basisonderwijs · 251 leerlingen
821m
Kindcentrum De Baanbreker
Basisonderwijs · 35 leerlingen
847m

Veelgestelde vragen

Over Mt. Lincolnweg 14S3, Amsterdam

Is €2.280 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.280 ligt iets boven de mediaanhuurprijs in de buurt (€2.025), maar onder het gemiddelde (€2.415). Met 90 m² en een moderne afwerking uit 2019 is de prijs marktconform. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €31,62, wat neerkomt op €2.846 voor 90 m², dus deze woning is relatief gunstig geprijsd.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 14 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel is. Het is dus verstandig om snel te reageren als je interesse hebt. Er zijn momenteel 27 huurwoningen beschikbaar in de buurt, waarvan dit appartement er één is.

Wat voor type buurt is NDSM terrein?

NDSM terrein is een zeer stedelijke buurt met een hoge omgevingsadressendichtheid (2.185 adressen per km²). Het is een jonge buurt: 72% van de inwoners is tussen de 25 en 45 jaar. Er wonen veel alleenstaanden (56% van de huishoudens) en relatief weinig gezinnen met kinderen (4%). De buurt staat bekend om zijn creatieve en industriële karakter.

Zijn er voorzieningen zoals supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 922 meter (ongeveer 10 minuten lopen). Er zijn ook basisscholen zoals Klein Amsterdam (821 meter) en Kindcentrum De Baanbreker (847 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, gemiddeld 1,9 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De buurt is goed bereikbaar per fiets en auto.

Wat is het energielabel van deze woning?

Omdat het een nieuwbouwappartement uit 2019 betreft, mag je een zuinig label verwachten (minimaal A). Nieuwbouwwoningen moeten voldoen aan strenge isolatie-eisen, dus de stookkosten zullen naar verwachting laag zijn.

ikwilhuren.nl
Geen mail gevondenBetaald