Appartement te koop: Noordewierweg 151A, Amersfoort
KopenAmersfoortAppartementenNoordewierweg 151A

Noordewierweg 151A

Rivierenbuurt-Oost, Amersfoort

€ 395.000
Buurt Rivierenbuurt-Oost, AmersfoortBekijk buurt
Albert Heijn op 209m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een jaren 30-appartement in de Rivierenbuurt-Oost

Dit appartement aan de Noordewierweg 151A in Amersfoort ademt de charme van de jaren 30. Met 71 m² woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare instap in een geliefde buurt. De vraagprijs van €395.000 ligt 20% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt vergeleken met andere appartementen in Amersfoort.

De buurt Rivierenbuurt-Oost

De Rivierenbuurt-Oost, onderdeel van het Soesterkwartier, wordt door bewoners gewaardeerd om de gemoedelijke sfeer. Een bewoner zegt: "Ik woon hier al 10 jaar en ik heb niet heel veel problemen met de buurt. Ik heb niet veel contact met de andere buurtbewoners maar ik ben nog steeds altijd uitgenodigd bij straatfeesten enzo." Een ander noemt het een "superwijk" met "alleen maar leuke buren die altijd voor je klaarstaan." De buurt telt 1.730 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De buurt Rivierenbuurt-Oost heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk).

Leven in de straat

De Noordewierweg is het kloppende hart van de wijk. Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn op 200 meter. Ook de Openbare Daltonschool De Magneet (209 m) en de P.C. basisschool 't Anker (297 m) zijn om de hoek. Het station Amersfoort ligt op 2,4 km, goed te fietsen. De gemeente Amersfoort biedt verder ruime voorzieningen zoals parken en restaurants op loopafstand.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hulsmann & Pesie makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 395.000
Prijs per m²€ 5.563
Woonoppervlakte71m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
GemeenteAmersfoort

Locatie

Noordewierweg 151A, Amersfoort

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.5
Lanikai
05-09-2024
Chille buurt

Ik woon hier al 10 jaar en ik heb niet heel veel probtmet de buurt. Ik heb niet veel contact met de andere buurtbewoners maar ik ben nogsteeds altijd uitgenodigd bij straatfeesten enzo.

8.9
R
30-10-2023
Superwijk!

Het Soesterkwartier, maar in het bijzonder Rivierenwijk-Oost, is een superwijk om in te wonen! Alleen maar leuke buren die altijd voor je klaarstaan. Er is behoorlijk veel groen in de wijk, neem bijvoorbeeld de mooie groengordel. En met de verbouwingsplannen van de Noordewierweg, het hart van de wijk, wordt dit nóg beter. De bereikbaarheid is prima, je komt snel de wijk in iets minder snel er weer uit ;) Je bent in een paar minuten in de stad of op het station en in de wijk zelf zijn alle voorzieningen die je nodig hebt. Leuke en goede basisscholen voor ieder wat wils, daltononderwijs, regulier of voor hoogbegaafde kinderen. De middelbare scholen zijn (bijna) allemaal binnen een half uurtje te befietsen. En de jaren 30 huizen maken het helemaal af.

Buurt statistieken

Gegevens uit Rivierenbuurt-Oost

Inwoners1.730
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Rivierenbuurt-Oost

Woningvoorraad813
Gem. WOZ-waarde€ 397.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Noordewierweg 113
209m
AH to go
Piet Mondriaanplein 9
986m
Dirk
Groningerstraat 166
1035m

Scholen

73 binnen 5 km

Openbare Daltonschool De Magneet
Basisonderwijs · 101 leerlingen
209m
P.C. basisschool 't Anker
Basisonderwijs · 217 leerlingen
297m
Rooms Katholieke Basisschool De Kubus
Basisonderwijs · 236 leerlingen
412m

Veelgestelde vragen

Over Noordewierweg 151A, Amersfoort

Welk energielabel heeft Noordewierweg 151A?

De woning aan Noordewierweg 151A in Amersfoort heeft energielabel C.

Is €395.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €395.000 ligt 20% onder de gemiddelde vraagprijs van €493.250 in de buurt. Dat is opvallend, maar het appartement is met 71 m² ook kleiner dan het buurtgemiddelde van 108 m². De prijs per m² is met €5.563 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €5.054. Het is dus een relatief lage totaalprijs voor een kleinere woning.

Hoe is de buurt Rivierenbuurt-Oost om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 8,19. Ze waarderen de gemoedelijke sfeer, het groen en de goede voorzieningen. Een bewoner noemt het een 'superwijk' met leuke buren en goede basisscholen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid, maar heeft ook parken op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1930. In de buurt heeft 37,5% van de koopwoningen label C, en nog eens 37,5% heeft label D of lager. Label C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar niet extreem laag zijn.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Openbare Daltonschool De Magneet zit op 200 meter, P.C. basisschool 't Anker op 300 meter en Rooms Katholieke Basisschool De Kubus op 400 meter. Voor voortgezet onderwijs is Het Element op 600 meter. De afstanden zijn dus erg gunstig.

Hoe bereikbaar is het openbaar vervoer?

Het treinstation Amersfoort ligt op 2,4 km afstand, wat ongeveer 10 minuten fietsen is.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 1930 met een woonoppervlak van 71 m². Het heeft energielabel C.

Hulsmann & Pesie makelaars
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen
Hulsmann & Pesie makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Hulsmann & Pesie makelaars
funda.nl
Bekijk
Hulsmann & Pesie Makelaars
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Rivierenbuurt-Oost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appNoordewierweg 151A, Amersfoort
Bekijk