Appartement te koop: Noordsingel 135B, Rotterdam
Niet meer online
KopenRotterdamAppartementenNoordsingel 135B

Noordsingel 135B

Oude Noorden, Rotterdam

Niet meer online
Buurt Oude Noorden, RotterdamBekijk buurt
Aldi op 298m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement met karakter

Dit appartement aan de Noordsingel in Rotterdam-Oude Noorden ademt de sfeer van een vooroorlogse stadswoning. Met 111 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1888 heeft het pand hoge plafonds en authentieke details. De vraagprijs van €840.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere appartementen in Rotterdam.

Buurt Oude Noorden: levendig en gemêleerd

De buurt Oude Noorden is een mix van culturen en leeftijden. Op basis van zeven beoordelingen krijgt de buurt een 7,2. Een bewoner zegt: "Deze buurt is een mix van alle nationaliteiten en erg populair en niet te vergeten wij wonen vlakbij de Rotte." Een ander: "We wonen nu 4 jaar in deze buurt en het bevalt prima, en de mensen staan voor elkaar klaar met hulp als het nodig is." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Aldi of Albert Heijn. Ook een Coop is om de hoek. Basisscholen zoals Juliana van Stolbergschool en Imelda zitten op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt verder tal van voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mijn Huis Verkoop Ik Zelf en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 november 2025
StatusNiet meer online
Prijs€ 840.000
Prijs per m²€ 7.568
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte187m²
Bouwjaar1888
EnergielabelD
BuurtOude Noorden
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Noordsingel 135B, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 7 bewoners

7.0
Ruud Sax
11-02-2025
Ons kent ons in deze buurt

Deze buurt is eenix van alle nationaliteiten en erg populair en niet te vergeten wij wonen vlakbij de Rotte

7.4
Ruud Sax
04-02-2025
Gezellig en hip

We wonen nu 4 jaar in deze buurt en het bevalt prima,en de mensen staan voor elkaar klaar met hulp als het nodig is,hier groeten de mensen elkaar nog en iedereen ken elkaar,alleen de hygiëne mag wel beter

5.9
Rw.Sax
05-01-2025
Voel me vreemdeling in eigen land

De woning is prima maar er wordt van alles op straat gegooid vooral eten en zit al ruim 2jaar in een bouwput

7.8
Ruud Sax
15-12-2024
Zeer oude buurt

De buurt vindt ik nogal eenzijdig wat bewoners betreft

6.9
Ivo
13-09-2023
Bruisende buurt met gezellige en behulpzame bewoners maar toch aardig wat minpunten

In deze buurt vind je gezellige kroegjes, sportclubs, scholen, een overvloed aan winkels, keuze uit bijna elke supermarkt (behalve de Jumbo). Sinds een paar jaar komen er steeds meer studenten wonen in en rondom de Zwart Janstraat (winkelstraat). Dat zorgt voor gezelligheid en af en toe wat geluid van feestjes maar heb er zeker geen last van. Het is een mengelmoes van diverse etniciteiten, iedereen is behulpzaam en groet elkaar. Een paar jaar terug was het echt een bende in de buurt, dat lijkt nu wat beter geworden maar schoon kan je het niet noemen. De Zwart Janstraat was een formule 1 circuit maar daar heeft de gemeente een stokje voor gestoken met ontzettend hoge drempels en verwarrende eenrichtingswegen. Af en toe scheuren er nog wat auto's door de zijwegen met een kabaal van jewelste. Kinderen zou ik toch niet snel alleen buiten laten spelen zeker na schemer. Er lopen nog wel eens wat onvoorspelbare (soms verslaafde) figuren rond, vooral voorbij de Noordsingel rond die kleine sportveldjes. Mijn fiets is vorig jaar gestolen toen ik even niet keek. Zo ook wat andere, meer waardevolle spullen, van buurtbewoners. Dus let op je spullen. Crooswijk grenst aan het Oude Noorden, deze buurt komt mid 2023 veel in het nieuws met bommeldingen. Dit soort criminaliteit heb ik hier nog niet gezien of gehoord dus dat kan ik niet bevestigen. Al met al, een bruisende buurt waar je je niet hoeft te vervelen met alles in de buurt wat je nodig hebt. Maar met een klein beetje ghetto gevoel (3 op 10), zo zou ik het omschrijven om een idee te geven ;).