Appartement te koop: Oranjelaan 1A, Valkenburg

Oranjelaan 1A

Valkenburg, Valkenburg aan de Geul

€ 499.000
Buurt Valkenburg, ValkenburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 146m²
146m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 271m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Ruim appartement in Valkenburg

Dit royale appartement van 146 m² aan de Oranjelaan ademt rust en ruimte. Het is gebouwd in 1991 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je niet voor verrassingen komt te staan. Met een vraagprijs van €499.000 zit het aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Valkenburg aan de Geul, maar de oppervlakte en het energielabel maken het een interessante optie.

Valkenburg

Valkenburg is een levendige buurt met een mix van inwoners. De CBS-cijfers laten zien dat er veel 65-plussers wonen, maar ook een flink aantal 25- tot 45-jarigen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners de buurt ervaren. Wel is de buurt goed voorzien van basisvoorzieningen. Meer over de buurt lees je op de buurtpagina van Valkenburg.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (om de hoek) of Jan Linders (twee straten verder). Ook Aldi is op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen in de omgeving, zoals Openbare basisschool Berg (op tien minuten lopen) en Basisschool Hulsberg (iets verder). De gemeente Valkenburg aan de Geul biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor een fijn dorpsleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pooters Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 3.418
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte1272m²
Bouwjaar1991
EnergielabelA
BuurtValkenburg
WijkValkenburg
GemeenteValkenburg aan de Geul

Locatie

Oranjelaan 1A, Valkenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Valkenburg

Inwoners3.535
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Valkenburg

Woningvoorraad2.187
Gem. WOZ-waarde€ 286.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Irmengard Passage 3
271m
Jan Linders
Walramplein 26
298m
Aldi
Koningswinkelstraat 2-4-6
599m

Scholen

6 binnen 5 km

Openbare basisschool Berg
Basisonderwijs · 213 leerlingen
2799m
Basisschool Hulsberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
3537m
Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
4153m

Veelgestelde vragen

Over Oranjelaan 1A, Valkenburg

Welk energielabel heeft Oranjelaan 1A?

De woning aan Oranjelaan 1A in Valkenburg heeft energielabel A.

Is de prijs van €499.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 23% boven de gemiddelde vraagprijs in Valkenburg (€405.958). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €557.470, wat aangeeft dat er duurdere woningen worden verkocht. Het appartement is met 146 m² ook ruimer dan het gemiddelde (134 m²). Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging, maar het is aan de hoge kant.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in Valkenburg?

In Valkenburg staan woningen gemiddeld 75 dagen te koop voordat ze worden verkocht. Dit is een indicatie van de doorlooptijd, maar kan per woning verschillen.

Hoeveel woningen staan er te koop in Valkenburg?