Appartement te koop: Oude Dieze 1, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschAppartementenOude Dieze 1

Oude Dieze 1

Binnenstad centrum, Den Bosch

€ 345.000
Buurt Binnenstad centrum, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Albert Heijn op 427m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Binnenstad

Dit appartement aan de Oude Dieze ademt historie. Het is gebouwd in 1895 en dat zie je terug in de sfeer. Met 73 vierkante meter woonoppervlak is het compact, maar de ligging in het centrum van Den Bosch maakt veel goed. De vraagprijs van €345.000 is aan de lage kant vergeleken met andere appartementen in Den Bosch, die gemiddeld veel duurder zijn.

De buurt: Binnenstad centrum

De Binnenstad is de levendige kern van Den Bosch, met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid. De buurt Binnenstad centrum biedt een mix van historie en moderne stedelijkheid.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Albert Heijn om de hoek (op 427 meter) of de Jumbo (535 meter). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals KC Het IJzeren Kind en OBS De Koningslinde, beide op loopafstand. Het station van Den Bosch ligt op 1,2 kilometer. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boumij Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 4.726
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte142m²
Bouwjaar1895
EnergielabelF
BuurtBinnenstad centrum
WijkBinnenstad
GemeenteDen Bosch

Locatie

Oude Dieze 1, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad centrum

Inwoners6.960
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad centrum

Woningvoorraad4.285
Gem. WOZ-waarde€ 443.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen67%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Vughterstraat 46
427m
Jumbo
Pettelaarseweg 375-377
535m
Ekoplaza
Vughterstraat 154
601m

Scholen

16 binnen 5 km

KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
2677m
OBS De Koningslinde
Basisonderwijs · 563 leerlingen
2848m
Basisschool Het Molenven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
2880m

Veelgestelde vragen

Over Oude Dieze 1, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Oude Dieze 1?

De woning aan Oude Dieze 1 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel F.

Is €345.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €345.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€893.482) en ook onder de mediaan (€799.500). Het appartement is met 73 m² kleiner dan het buurtgemiddelde (148 m²) en heeft energielabel F, wat de lagere prijs verklaart. Het is een van de goedkopere opties in de Binnenstad.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F is onzuinig. Dat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met een beter label. In de buurt heeft 29,6% van de koopwoningen een label D of lager, dus het is niet uitzonderlijk. Het is goed om rekening te houden met isolatiemaatregelen.

Hoe is de buurt Binnenstad centrum om in te wonen?

De Binnenstad is zeer stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. Het is er levendig, maar ook druk. De omgevingsadressendichtheid is hoog (4125 adressen per km²). Er zijn veel restaurants, winkels en uitgaansgelegenheden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals KC Het IJzeren Kind (2,7 km) en OBS De Koningslinde (2,8 km). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen (1,7 km). Er zijn ook kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Den Bosch ligt op 1,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 15 minuten lopen. Vanaf daar kun je naar alle grote steden in Nederland reizen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de Binnenstad staan koopwoningen gemiddeld 108 dagen te koop voordat ze verkocht worden. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde. Het aanbod is beperkt (28 woningen), maar de prijzen zijn hoog.