Appartement te koop: Verwersstraat 47, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschAppartementenVerwersstraat 47

Verwersstraat 47

Binnenstad centrum, Den Bosch

€ 1.695.000
Buurt Binnenstad centrum, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 212m²
78% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 262m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een monumentaal appartement in hartje Den Bosch

Dit appartement aan de Verwersstraat ademt geschiedenis: het pand dateert uit 1634 en combineert oude charme met een energielabel C. Met 212 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de stad. De vraagprijs van €1.695.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de unieke omvang en het monumentale karakter. Bekijk ook andere appartementen in Den Bosch voor een breder beeld.

De buurt Binnenstad centrum

De buurt Binnenstad centrum is dichtbevolkt en levendig, met veel alleenstaanden en jonge werkenden. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een centrumlocatie. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een mix van historische panden en moderne voorzieningen.

Leven in de Verwersstraat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn op twee straten verder, of naar Ekoplaza om de hoek. Basisscholen zijn op loopafstand, zoals KC Het IJzeren Kind en OBS De Koningslinde. De gemeente Den Bosch biedt een compleet stadsleven met restaurants, parken en cultuur op steenworp afstand.

Over deze advertentie

De woning wordt op het moment van schrijven aangeboden via ATENZIJLSTRA Makelaars en ook op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 7.995
Woonoppervlakte212m²
Bouwjaar1634
EnergielabelC
GemeenteDen Bosch

Locatie

Verwersstraat 47, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad centrum

Inwoners6.960
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad centrum

Woningvoorraad4.285
Gem. WOZ-waarde€ 443.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen67%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Vughterstraat 46
262m
Albert Heijn
Arena 16
485m
Ekoplaza
Vughterstraat 154
487m

Scholen

14 binnen 5 km

KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
2728m
OBS De Koningslinde
Basisonderwijs · 563 leerlingen
2895m
Basisschool Het Molenven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
2926m

Veelgestelde vragen

Over Verwersstraat 47, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Verwersstraat 47?

De woning aan Verwersstraat 47 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel C.

Is €1.695.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 149% boven het buurtgemiddelde van €681.406, maar dat is te verklaren door de uitzonderlijke grootte (212 m²) en het monumentale karakter. In de buurt worden woningen gemiddeld voor €678.283 verkocht, met een gemiddelde oppervlakte van 115 m². Voor een woning van deze omvang en historie is de prijs aan de hoge kant, maar niet ongebruikelijk.

Hoe is de buurt Binnenstad centrum om in te wonen?

De buurt is zeer stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, en de sfeer is levendig. Het aantal misdrijven is relatief hoog (1428 per jaar), wat past bij een centrumgebied. De afstand tot een park of plantsoen is ongeveer 800 meter.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is Den Bosch Centraal goed bereikbaar.

Hoe oud is het pand en wat betekent dat voor onderhoud?

Het appartement is gebouwd in 1634, wat betekent dat het een monumentaal pand is. In de buurt is 54,5% van de woningen gebouwd voor 1945. Historische panden kunnen specifiek onderhoud vergen, maar de advertentie geeft geen details over de staat van onderhoud.

Wat is het energielabel en wat zegt dat over de stookkosten?

Het energielabel is C, wat betekent dat het redelijk zuinig is voor een monumentaal pand. In de buurt heeft 25,8% van de woningen label C. Label C is gemiddeld, dus verwacht geen extreem hoge of lage stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals KC Het IJzeren Kind (2,7 km) en OBS De Koningslinde (2,9 km). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,7 km.

ATENZIJLSTRA Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
ATENZIJLSTRA Makelaars
atenzijlstra.nl
Bekijk
ATENZIJLSTRA Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
ATENZIJLSTRA Makelaars
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Binnenstad centrum

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appVerwersstraat 47, 'S-Hertogenbosch
Bekijk