Appartement te koop: Oude Lossersestraat 110, Oldenzaal
KopenOldenzaalAppartementenOude Lossersestraat 110

Oude Lossersestraat 110

Zuid-Berghuizen, Oldenzaal

€ 255.000
Buurt Zuid-Berghuizen, OldenzaalBekijk buurt
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in Zuid-Berghuizen

Dit appartement aan de Oude Lossersestraat in Oldenzaal is een betaalbare optie in een rustige buurt. Met een vraagprijs van €255.000 ligt deze woning 33% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe keuze maakt. Het is een van de appartementen in Oldenzaal die nu beschikbaar zijn.

De buurt Zuid-Berghuizen

Zuid-Berghuizen is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De buurt telt ruim 3900 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt Zuid-Berghuizen heeft een rustig karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die om de hoek ligt. Ook zijn er basisscholen zoals de Franciscusschool op loopafstand. Het treinstation van Oldenzaal is tien minuten lopen. De gemeente Oldenzaal biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Home Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 255.000
Prijs per m²€ 3.643
Woonoppervlakte70m²
Bouwjaar1967
EnergielabelF
Buurt Zuid-Berghuizen
GemeenteOldenzaal
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Oude Lossersestraat 110, Oldenzaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuid-Berghuizen

Inwoners3.935
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuid-Berghuizen

Woningvoorraad1.899
Gem. WOZ-waarde€ 281.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Burg Wallerstraat 133
651m
Albert Heijn
In den Vijfhoek 1
1944m
Lidl
Molenstraat 16-18
2135m

Scholen

16 binnen 5 km

Twents Carmel College, locatie Lyceumstraat
Voortgezet onderwijs · 1332 leerlingen
1233m
Franciscusschool
Basisonderwijs · 206 leerlingen
1254m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Windroos
Speciaal onderwijs · 233 leerlingen
1362m

Veelgestelde vragen

Over Oude Lossersestraat 110, Oldenzaal

Welk energielabel heeft Oude Lossersestraat 110?

De woning aan Oude Lossersestraat 110 in Oldenzaal heeft energielabel F.

Is €255.000 een goede prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €255.000 ligt 33% onder het buurtgemiddelde van €382.321. Het appartement is met 70 m² wel kleiner dan het gemiddelde in de buurt (112 m²). De prijs per vierkante meter is relatief laag, wat het een betaalbare optie maakt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is F. Dat betekent dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen een label D of lager.

Hoe is de buurt Zuid-Berghuizen om in te wonen?

Zuid-Berghuizen is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft basisvoorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het treinstation is op 1,5 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Franciscusschool (basisonderwijs) ligt op 1,2 km en het Twents Carmel College (voortgezet onderwijs) op 1,2 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 112 misdrijven geregistreerd. Het aantal is niet uitgesplitst naar type, maar het geeft een indicatie van de veiligheidssituatie.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van koopwoningen in Zuid-Berghuizen is 45 dagen. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve markt.

Home Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Home Makelaars
homemakelaars.nl
Bekijk
HOME makelaars
huispedia.nl
Bekijk
HOME makelaars
funda.nl
Bekijk
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Zuid-Berghuizen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appOude Lossersestraat 110, Oldenzaal
Bekijk