KopenDen BoschAppartementenPapenhulst 3A

Papenhulst 3A

Binnenstad oost, Den Bosch

€ 999.500
Buurt Binnenstad oost, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 170m²
30% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Binnenstad

Dit appartement aan de Papenhulst 3A in 's-Hertogenbosch is een echte stadsvoning. Met 170 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de binnenstad. Het is gebouwd in 2003, dus relatief modern. De vraagprijs van €999.500 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Den Bosch ligt lager, maar dit appartement is ook veel groter dan gemiddeld.

De buurt Binnenstad oost

De buurt Binnenstad oost is het historische hart van Den Bosch. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een stadscentrum. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige, stedelijke omgeving zien.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Jumbo om de hoek (op 565 meter) of de Albert Heijn (607 meter) voor je boodschappen. Voor kinderen zijn er basisscholen op loopafstand, zoals KC Het IJzeren Kind op 2,4 km. Het park of plantsoen is op 300 meter. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Staete - 's-Hertogenbosch aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 999.500
Prijs per m²€ 5.879
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte5505m²
Bouwjaar2003
BuurtBinnenstad oost
WijkBinnenstad
GemeenteDen Bosch

Locatie

Papenhulst 3A, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad oost

Inwoners1.905
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad oost

Woningvoorraad1.220
Gem. WOZ-waarde€ 488.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen65%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Jumbo
Pettelaarseweg 375-377
565m
Albert Heijn
Vughterstraat 46
607m
Albert Heijn
Arena 16
641m

Scholen

15 binnen 5 km

KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
2409m
OBS De Koningslinde
Basisonderwijs · 563 leerlingen
3124m
Basisschool Het Molenven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
3157m

Veelgestelde vragen

Over Papenhulst 3A, 'S-Hertogenbosch

Is de prijs van €999.500 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 49% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€672.600). Maar dit appartement is met 170 m² ook 121% groter dan het buurtgemiddelde van 77 m². De prijs per m² is ongeveer €5.879, terwijl het gemiddelde in de buurt €9.411 per m² is. Dat komt doordat kleinere woningen een hogere prijs per m² hebben. Voor een groot appartement in de binnenstad is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Binnenstad oost om in te wonen?

Binnenstad oost is het centrum van Den Bosch, met veel horeca, winkels en cultuur. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen. De buurt heeft een levendig karakter, maar kan ook druk zijn. Het park en de bibliotheek zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het bouwjaar 2003 suggereert dat het relatief moderne isolatie heeft, maar het exacte label is niet bekend. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label C en 60% label D of lager.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de Papenhulst?

In de binnenstad van Den Bosch is parkeren vaak betaald en beperkt. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar parkeermogelijkheden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Den Bosch ligt op 1,9 km afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar alle grote steden reizen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde Jumbo zit op 565 meter, een Albert Heijn op 607 meter en nog een Albert Heijn op 641 meter. Ook een Coop op 735 meter. Je kunt dus makkelijk dagelijkse boodschappen doen.

Staete - 's-Hertogenbosch
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod