Appartement te koop: Pattistpark 79, Terneuzen
KopenTerneuzenAppartementenPattistpark 79

Pattistpark 79

Serlippenspolder, Terneuzen

€ 504.950
Buurt Serlippenspolder, TerneuzenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 318m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in een rustige buurt

Dit appartement uit 2023 aan het Pattistpark in Terneuzen ademt nieuwbouw. Met energielabel A+ is het een zuinige woning. De prijs van €504.950 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van deze omvang. Kijk ook naar andere appartementen in Terneuzen voor een vergelijking.

Serlippenspolder: een groene, rustige wijk

De buurt Serlippenspolder is een rustige wijk met veel groen. De bevolking is gemiddeld wat ouder, met een flink aandeel 65-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, stabiele buurt zien.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, dat op loopafstand ligt. Ook Aldi is dichtbij. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals De Twijn en De Irisschool, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Terneuzen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door meerdere makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kindt + Biesbroeck Vastgoed en Beheer.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 504.950
Prijs per m²€ 5.804
Woonoppervlakte87m²
Perceeloppervlakte1475m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+
BuurtSerlippenspolder
WijkTerneuzen Noord
GemeenteTerneuzen

Locatie

Pattistpark 79, Terneuzen

Buurt statistieken

Gegevens uit Serlippenspolder

Inwoners2.095
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Lorentzlaan 2
318m
Aldi
Kokkeldreef 10
608m
Albert Heijn
Bellamystraat 141
1773m

Scholen

19 binnen 5 km

De Twijn
Basisonderwijs · 192 leerlingen
666m
De Regenboog-De Wingerd
Speciaal onderwijs · 80 leerlingen
768m
De Irisschool
Basisonderwijs · 225 leerlingen
794m

Veelgestelde vragen

Over Pattistpark 79, Terneuzen

Welk energielabel heeft Pattistpark 79?

De woning aan Pattistpark 79 in Terneuzen heeft energielabel A+.

Is €504.950 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €504.950 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 87 m² met energielabel A+ in Terneuzen. Het appartement is pas gebouwd in 2023, dus je betaalt voor een moderne, energiezuinige woning zonder directe onderhoudskosten. Vergelijkbare nieuwbouwappartementen in de regio zitten rond dit prijsniveau.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is het op een na beste label en wijst op lage energiekosten. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.

Hoe is de buurt Serlippenspolder om in te wonen?

Serlippenspolder is een rustige, groene buurt in Terneuzen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 65-plussers, wat bijdraagt aan een kalme sfeer. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en basisscholen. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt, maar toch dicht bij de stad wil wonen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Twijn (666 meter) en De Irisschool (794 meter). Ook is er een school voor voortgezet speciaal onderwijs, De Regenboog-De Wingerd, op 768 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar ongeveer 1,4 kilometer.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 28,6 kilometer afstand. Dat is relatief ver, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus. Terneuzen is vooral goed bereikbaar via de weg.