Woning te koop: Pattistpark 49, Terneuzen

Pattistpark 49

Serlippenspolder, Terneuzen

€ 487.450
Buurt Serlippenspolder, TerneuzenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 288m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
40% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in een groene buurt

Dit appartement aan het Pattistpark in Terneuzen is nieuwbouw uit 2024. Het ligt in een rustige, groene omgeving. Met een vraagprijs van €487.450 is dit een marktconforme prijs voor een nieuwbouwappartement van 73 m². Bekijk ook andere woningen in Terneuzen voor een idee van het aanbod.

Serlippenspolder: een rustige buurt

De buurt Serlippenspolder is een rustige woonwijk met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel ouderen en alleenstaanden, maar ook gezinnen. De buurt Serlippenspolder heeft een dorps karakter.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op twee straten verder ligt. Ook de Aldi is op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals De Twijn en De Irisschool, beide op loopafstand. De gemeente Terneuzen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kindt + Biesbroeck Vastgoed en Beheer.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 487.450
Prijs per m²€ 6.677
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte1390m²
Bouwjaar2024
BuurtSerlippenspolder
WijkTerneuzen Noord
GemeenteTerneuzen

Locatie

Pattistpark 49, Terneuzen

Buurt statistieken

Gegevens uit Serlippenspolder

Inwoners2.095
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Lorentzlaan 2
288m
Aldi
Kokkeldreef 10
629m
Albert Heijn
Bellamystraat 141
1750m

Scholen

19 binnen 5 km

De Twijn
Basisonderwijs · 192 leerlingen
625m
De Regenboog-De Wingerd
Speciaal onderwijs · 80 leerlingen
740m
De Irisschool
Basisonderwijs · 225 leerlingen
816m

Veelgestelde vragen

Over Pattistpark 49, Terneuzen

Is €487.450 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €487.450 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 73 m² in Terneuzen. Nieuwbouwappartementen in deze regio worden vaak rond dit prijsniveau aangeboden. Het is een woning uit 2024, dus volledig modern en energiezuinig.

Hoe is de buurt Serlippenspolder om in te wonen?

Serlippenspolder is een rustige, groene woonwijk in Terneuzen. De buurt heeft een gemengde bevolking: veel ouderen en alleenstaanden, maar ook gezinnen. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Zijn er scholen in de buurt van dit appartement?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Twijn (625 m) en De Irisschool (816 m). Ook is er voortgezet speciaal onderwijs in de buurt. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 1,4 km afstand.