Appartement te koop: Pieter Stuyvesantweg 141, Nijetrijne
KopenWeststellingwerfAppartementenPieter Stuyvesantweg 141

Pieter Stuyvesantweg 141

Nijetrijne, Weststellingwerf

€ 600.000
Buurt Nijetrijne, NijetrijneBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 202m²
202m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het groene Nijetrijne

Dit appartement aan de Pieter Stuyvesantweg 141 in Nijetrijne is een opvallend ruime woning met een woonoppervlak van 202 m². Het pand uit 1925 heeft een energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €600.000 is dit een aanzienlijk bedrag voor een appartement in deze regio. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Weststellingwerf ligt lager, dus deze woning is aan de hoge kant geprijsd.

De buurt Nijetrijne

Nijetrijne is een kleine, rustige buurt met 135 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen, en de meeste huizen zijn eengezinswoningen. De buurt heeft een landelijk karakter, met een omgevingsadressendichtheid van slechts 15 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een hechte, stille gemeenschap. Meer weten? Bekijk de buurt Nijetrijne.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de PLUS, die bijna vijf kilometer verderop ligt. Ook zijn er basisscholen in de omgeving, zoals OBS De Aventurijn op drie kilometer afstand. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,7 km, dus je bent vooral op de auto aangewezen. De gemeente Weststellingwerf biedt een landelijke omgeving met veel rust.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veenstra Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 2.970
Woonoppervlakte202m²
Perceeloppervlakte5705m²
Bouwjaar1925
EnergielabelD
BuurtNijetrijne
WijkLange-Nije-Munk
GemeenteWeststellingwerf

Locatie

Pieter Stuyvesantweg 141, Nijetrijne

Buurt statistieken

Gegevens uit Nijetrijne

Inwoners135
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Hoofdstraat 5
4838m
Aldi
Van der Sandeplein 2
6224m
Albert Heijn
Van Harenstraat 66
6225m

Scholen

6 binnen 5 km

OBS De Aventurijn
Basisonderwijs · 120 leerlingen
2826m
De Lamer
Basisonderwijs · 31 leerlingen
3221m
Christelijk Kindcentrum Eben Haëzer
Basisonderwijs · 30 leerlingen
4027m

Veelgestelde vragen

Over Pieter Stuyvesantweg 141, Nijetrijne

Welk energielabel heeft Pieter Stuyvesantweg 141?

De woning aan Pieter Stuyvesantweg 141 in Nijetrijne heeft energielabel D.

Is €600.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €600.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Nijetrijne. In de gemeente Weststellingwerf liggen de prijzen voor appartementen gemiddeld lager. De woning is wel erg ruim met 202 m², wat de prijs deels verklaart. Het energielabel D betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten, wat ook meespeelt in de totale woonlasten.

Hoe is de bereikbaarheid van Nijetrijne?

Nijetrijne is een landelijke buurt, dus je bent vooral afhankelijk van de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,7 km afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) ligt op bijna 5 km. Voorzieningen zoals scholen en huisartsen zijn ook op enkele kilometers afstand. Het is een rustige omgeving, maar niet ideaal zonder eigen vervoer.