Appartement te koop: Putselaan 232A03, Rotterdam
Onder bod
KopenRotterdamAppartementenPutselaan 232A03

Putselaan 232A03

Bloemhof, Rotterdam

€ 295.000
Buurt Bloemhof, RotterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Lidl op 193m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Bloemhof

Dit appartement aan de Putselaan in Rotterdam ademt de sfeer van een volksbuurt met geschiedenis. Met 90 vierkante meter woonoppervlak verdeeld over één laag, biedt het ruimte voor een gezin of stel. De vraagprijs van €295.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt, zeker gezien het aanbod van appartementen in Rotterdam.

De buurt Bloemhof

Bloemhof is een levendige wijk in Rotterdam-Zuid, waar veel gezinnen wonen. Op basis van acht beoordelingen geven bewoners de buurt een gemiddeld cijfer van 5,2. Een bewoner zegt: "Onze buurt is een gezellige buurt, vooral in de zomer. Mensen zijn vrolijk en draaien lekker muziek." Een ander noemt het "byzonder vies en slechte buurt", de meningen lopen uiteen. CBS-cijfers laten zien dat de buurt dichtbevolkt is, met veel jonge gezinnen. De buurt Bloemhof heeft een gemiddeld inkomen dat iets onder het stedelijk gemiddelde ligt.

Het leven aan de Putselaan

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die om de hoek zit op twee minuten lopen. Ook Jumbo en Dirk zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Oranjeschool voor Basisonderwijs op nog geen twee minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt verder volop voorzieningen, van parken tot bibliotheken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Funda en Vastgoed Nederland, met Tweelwonen Rotterdam als makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 september 2025
StatusOnder bod
Prijs€ 295.000
Prijs per m²€ 3.278
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte478m²
Bouwjaar1939
BuurtBloemhof
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Putselaan 232A03, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 8 bewoners

3.6
Verheyen
13-07-2025
Byzonder vies en slechte buurt

Er komen steedseer buitenlanders wonen ze vormen groepjes vd gehele straat zijn er mischien 10 witte families Alles kan beter

6.9
Marina den Baas
08-05-2025
Gezellig en luidruchtig

Onze buurt is een gezellige buurt , vooral in de zomer .,mensen zijn vrolijk en draaien lekker muziek . Er is genoeg te doen en er zijn redelijk wat winkels in de buurt . Het zou wel fijn zijn als er een supermarkt bij zou komen die wat dichterbij is . Er wonen ook veel gezinnen met kinderen . Dat vind ik ook prettig omdat ik zelf ook een zoon heb . Wij wonen nu al 15 jaar in Bloemhof .

1.0
J
31-03-2025
Niks

Beetje dood met al die hollanders

8.0
Tugberk
02-01-2025
Een samenwerkende buurt

Dat iedereen met elkaar een sterke band heeft

7.5
Anonymous
08-06-2024
Buitenlanders

Nein

8.4
El
05-12-2023
Bloemhof

Bloemhof is een mooie wijk met veel groen er zijn ook veel activiteiten in de buurt de buurtbewoners zijn aardig en er is altijd wel iets te doen het is ook een veilige buurt. Er zijn veel scholen in de omgeving.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemhof

Inwoners13.930
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemhof

Woningvoorraad6.345
Gem. WOZ-waarde€ 212.000
Koopwoningen17%
Huurwoningen83%

Supermarkten

92 binnen 5 km

Lidl
Paul Krugerstraat 220-222
193m
Jumbo
Hillelaan 77A
523m
Lidl
Lange Hilleweg 103-105-107-113-115
531m

Scholen

214 binnen 5 km

Oranjeschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 233 leerlingen
135m
Enderun Hisar Rotterdam
Basisonderwijs · 34 leerlingen
286m
Chr Basissch De Sleutel
Basisonderwijs · 203 leerlingen
317m

Veelgestelde vragen

Over Putselaan 232A03, Rotterdam

Is €295.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €295.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in Bloemhof (€294.076) en boven de mediaan (€269.500). De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €3.572, wat voor dit appartement van 90 m² neerkomt op €3.278 per m², iets lager dan gemiddeld. Het is dus een marktconforme prijs, maar niet aan de lage kant.

Hoe is de sfeer in Bloemhof?

Bloemhof is een levendige, multiculturele buurt met veel gezinnen. Bewoners geven de buurt een gemiddeld cijfer van 5,2. Sommigen waarderen de gezelligheid en de muziek in de zomer, anderen klagen over vervuiling en overlast. Het is een buurt met karakter, waar je zowel rust als reuring kunt vinden.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Oranjeschool voor Basisonderwijs ligt op 135 meter, en ook De Sleutel en De Bloementuin zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is De Hef op 454 meter een optie. De afstanden zijn dus prima voor jonge gezinnen.

Hoe veilig is Bloemhof?

In de buurt zijn in totaal 774 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een wijk met bijna 14.000 inwoners.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde Lidl zit op 193 meter, Jumbo op 523 meter en Dirk op 694 meter. Ook Albert Heijn is binnen een kilometer te vinden. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Tweelwonen Rotterdam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen