Kopen›Zevenaar›Appartementen›Rijnstraat 1-65

Rijnstraat 1-65

Tolkamer, Zevenaar

€ 699.000
Buurt Tolkamer, TolkamerBuurt
Ruim woonoppervlak van 182m²
182m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een penthouse aan het water in Tolkamer

Aan de Rijn, met een open ligging en vrij uitzicht, ligt dit appartement op de vijfde woonlaag. Het is een penthouse van 137 vierkante meter volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 182 vierkante meter vermeldt. De vraagprijs van 699.000 euro komt neer op 5.102 euro per vierkante meter op basis van de makelaar-opgave. Daarmee is de prijs aan de hoge kant, zeker in vergelijking met andere appartementen in Zevenaar.

De woning zelf

Deze penthouse heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De inhoud is 450 kubieke meter. Je hebt een dakterras en een balkon, en er is een parkeerkelder met parkeerplaats. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Het is volle eigendom, met een VvE-bijdrage van 399,11 euro per maand.

Tolkamer, een dorp aan de Rijn

Met 2.805 inwoners is Tolkamer een hecht dorp waar de Rijn doorheen stroomt. Bewoners geven hun buurt gemiddeld een 7,84, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Gezellige rustige buurt, waar je op buren terug kan vallen als er wat is." Een ander noemt het "een hecht dorp, wat bekend staat om haar tourisme." De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar, en een kwart is 65-plusser. Het is een rustige omgeving, met relatief weinig eenpersoonshuishoudens.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Jumbo ligt op ongeveer 600 meter, om de hoek dus, en de PLUS is twee straten verder. Dalton IKC De Overlaat, een basisschool, zit op 134 meter, naast de deur. De huisartspraktijk in Herwen is op 3,7 kilometer, en de apotheek in Lobith op 1,5 kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte is Tolkamer, Lobede, op 355 meter, met lijn 60 en 566. Het treinstation Emmerich-Elten ligt op 4,4 kilometer. De gemeente Zevenaar is het grotere verband waar Tolkamer onder valt. Wel zijn er risico-indicaties op adresniveau, die een indicatie geven op gebiedsniveau en geen inspectie van deze woning zijn. De geluidsbelasting van wegverkeer is 45 dB Lden, niet boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, vanwege kleigrond die gevoelig is voor zetting. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en ook wateroverlast bij hevige regen is laag.

Bron en aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder GABA Makelaardij op Funda.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds28 augustus 2026

Prijs

Vraagprijs€ 699.000
Prijs per m²€ 3.841
VvE-bijdrage€ 399,11 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 751.000

Energie

EnergielabelA
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte137 m²
ObjectoppervlakteKadaster182 m²
Inhoud450 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op5e verdieping

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar1997
Type omgevingAan rustige weg, aan vaarwater, open ligging en vrij uitzicht

Buitenruimte

TuinBalkon dakterras vereniging van eigenaren maandelijkse bijdrage (399 m²)
BalkonDakterras aanwezig en balkon aanwezig
GarageParkeerkelder en parkeerplaats

Ligging

BuurtTolkamer
GemeenteZevenaar
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Rijnstraat 1-65, Tolkamer

Wat is de vraagprijs van dit appartement en is die marktconform?

De vraagprijs is 699.000 euro. Op basis van de makelaar-opgave van 137 vierkante meter komt dat neer op 5.102 euro per vierkante meter. De BAG-registratie vermeldt echter 182 vierkante meter, wat het beeld beïnvloedt. De prijs ligt aan de hoge kant, maar de woning is een penthouse met dakterras en vrij uitzicht over de Rijn.

Hoe is de woning ingedeeld?

Het is een penthouse op de vijfde woonlaag met drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer. De woning heeft één woonlaag en een inhoud van 450 kubieke meter. Er is een dakterras en een balkon, en je kunt gebruikmaken van een parkeerkelder met parkeerplaats. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel.

Wat is de VvE-bijdrage?

De VvE-bijdrage is 399,11 euro per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie en is een vast onderdeel van de maandelijkse lasten. Het komt bovenop de hypotheeklasten, maar de bijdrage dekt gezamenlijke kosten van het appartementencomplex.

Hoe is de buurt Tolkamer?

Tolkamer is een dorp aan de Rijn met 2.805 inwoners. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,84, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Gezellige rustige buurt, waar je op buren terug kan vallen als er wat is." Een ander noemt het "een hecht dorp, wat bekend staat om haar tourisme." De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De Jumbo ligt op ongeveer 600 meter, en de PLUS op 1,6 kilometer. Dalton IKC De Overlaat, een basisschool, zit op 134 meter. De huisartspraktijk in Herwen is op 3,7 kilometer, en de apotheek in Lobith op 1,5 kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte is Tolkamer, Lobede, op 355 meter, met lijn 60 en 566.

Wat is het funderingsrisico van dit appartement?

Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. De bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. Het kan een aandachtspunt zijn, maar het zegt niets over de staat van dit pand.

Hoe is de geluidssituatie rond de woning?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 45 dB Lden, wat niet boven de geluidsnorm ligt. Dit is een indicatie op adresniveau, gebaseerd op gegevens uit 2022. Het betekent dat het geluidsniveau van het verkeer in de omgeving binnen de wettelijke normen valt.

Wat is het overstromingsrisico?

Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Ook wateroverlast bij hevige regen is laag. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, gebaseerd op klimaatdata. Het betekent dat de kans op overstroming of wateroverlast in deze omgeving klein is.