Appartement te koop: Riouwstraat 28, Delft
Onder bod
KopenDelftAppartementenRiouwstraat 28

Riouwstraat 28

Indische Buurt-Zuid, Delft

€ 545.000
Buurt Indische Buurt-Zuid, DelftBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige Delftse buurt

Dit appartement aan de Riouwstraat in Delft is een mooie vondst voor wie zoekt naar een woning met een flinke oppervlakte. Met 96 vierkante meter woonruimte en energielabel A is het een zuinige en comfortabele plek. De vraagprijs van €545.000 ligt boven het gemiddelde in de buurt, maar de woning is ook ruimer dan de meeste. Bekijk ook het aanbod van appartementen in Delft voor een idee van wat er nog meer te koop staat.

De Indische Buurt-Zuid: rustig en groen

De buurt Indische Buurt-Zuid is een rustige wijk met veel groen. Het is een gemengde buurt: ongeveer de helft van de woningen zijn eengezinswoningen, de andere helft appartementen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Op basis van de beschikbare gegevens is het een prettige plek om te wonen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die twee straten verder zit. Ook de SPAR express en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Delftsche Schoolvereniging en IKC Bernadette Maria, beide op loopafstand. De gemeente Delft biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden via meerdere kanalen

De woning wordt op het moment van schrijven aangeboden via Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars, zowel op Funda als Pararius, en daarnaast via hun eigen website.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 545.000
Prijs per m²€ 5.677
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte3424m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtIndische Buurt-Zuid
WijkVrijenban
GemeenteDelft

Locatie

Riouwstraat 28, Delft

Buurt statistieken

Gegevens uit Indische Buurt-Zuid

Inwoners2.305
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Indische Buurt-Zuid

Woningvoorraad1.068
Gem. WOZ-waarde€ 404.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

50 binnen 5 km

PLUS
Elzenlaan 1
764m
SPAR express
Brasserskade 225
858m
Albert Heijn
Choorstraat 35
991m

Scholen

59 binnen 5 km

Herman Broerenschool
Speciaal onderwijs · 57 leerlingen
352m
Delftsche Schoolvereniging
Basisonderwijs · 387 leerlingen
423m
IKC Bernadette Maria
Basisonderwijs · 221 leerlingen
478m

Veelgestelde vragen

Over Riouwstraat 28, Delft

Welk energielabel heeft Riouwstraat 28?

De woning aan Riouwstraat 28 in Delft heeft energielabel A.

Is €545.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €545.000 ligt 19% boven het gemiddelde van €456.667 in de Indische Buurt-Zuid. Het appartement is met 96 m² wel ruimer dan het buurtgemiddelde van 82 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar het is aan de hoge kant vergeleken met andere koopwoningen in de buurt.

Hoe hoog zijn de maandelijkse lasten voor dit appartement?

De maandelijkse lasten bestaan uit hypotheek, eventuele VvE-bijdrage, verzekeringen en onderhoud. Omdat het energielabel A is, zijn de stookkosten relatief laag. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder de VvE-bijdrage en hypotheekrente, maar label A betekent dat je niet veel kwijt bent aan energie.

Wat is de buurt Indische Buurt-Zuid voor een wijk?

De Indische Buurt-Zuid is een rustige, groene wijk in Delft. Ongeveer de helft van de woningen zijn eengezinswoningen, de rest appartementen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Het is een prettige buurt om te wonen, met voldoende voorzieningen in de buurt.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals de PLUS (764 m), SPAR express (858 m) en Albert Heijn (991 m). Ook zijn er basisscholen dichtbij, zoals de Delftsche Schoolvereniging (423 m) en IKC Bernadette Maria (478 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten en het is goed voor het milieu.