Appartement te koop: Rustenburgerstraat 376-3, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenRustenburgerstraat 376-3

Rustenburgerstraat 376-3

Lizzy Ansinghbuurt, Amsterdam

€ 650.000
Buurt Lizzy Ansinghbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 68m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een licht appartement met energielabel A in de Pijp

Dit appartement aan de Rustenburgerstraat ademt de sfeer van de oude Pijp: hoge plafonds, karakteristieke details en een levendige buurt. Met 91 m² woonoppervlak en energielabel A is het een zeldzame combinatie van klassieke Amsterdamse bouw en moderne zuinigheid. De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt, zeker vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De Lizzy Ansinghbuurt: rustig wonen in de stad

De buurt Lizzy Ansinghbuurt is een oase van rust midden in de drukte van de Pijp. Het is een buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge werkenden, wat zorgt voor een levendige maar toch ontspannen sfeer. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad, met alles wat je nodig hebt op loopafstand.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

De Albert Heijn zit op nog geen 70 meter. Ook de Jumbo en Aldi zijn twee straten verder, dus je hebt keuze genoeg. Voor gezinnen zijn er basisscholen zoals de 9e Montessorischool De Scholekster op loopafstand, en het Montessori Lyceum Amsterdam zit om de hoek voor het voortgezet onderwijs. De gemeente Amsterdam biedt daarnaast talloze voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heeren Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 7.143
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte144m²
Bouwjaar1904
EnergielabelA
BuurtLizzy Ansinghbuurt
WijkNieuwe Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Rustenburgerstraat 376-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Lizzy Ansinghbuurt

Inwoners2.395
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Lizzy Ansinghbuurt

Woningvoorraad1.421
Gem. WOZ-waarde€ 526.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen76%

Supermarkten

154 binnen 5 km

Albert Heijn
Cornelis Troostplein 11
68m
Jumbo
Ferdinand Bolstraat 89B
279m
Aldi
Pijnackerstraat 36
281m

Scholen

198 binnen 5 km

Montessori Lyceum Amsterdam - Van Ostadestraat
Voortgezet onderwijs · 662 leerlingen
70m
Basisschool Oscar Carré
Basisonderwijs · 343 leerlingen
266m
College ZUYD
Voortgezet onderwijs · 402 leerlingen
293m

Veelgestelde vragen

Over Rustenburgerstraat 376-3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Rustenburgerstraat 376-3?

De woning aan Rustenburgerstraat 376-3 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €650.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €650.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €646.533 in de buurt, maar boven de mediaan van €525.000. Met 91 m² en energielabel A is de prijs per m² ongeveer €7.143, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €8.583. Het is dus een scherpe prijs voor een energiezuinig appartement van dit formaat.

Hoe is de buurt Lizzy Ansinghbuurt om in te wonen?

De Lizzy Ansinghbuurt is een rustige straat in de Pijp, met veel eenpersoonshuishoudens en jonge professionals. De buurt heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad, maar voelt toch intiem. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een veilige en levendige buurt is met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. In de buurt hebben alle woningen energielabel C of lager, dus dit label is uitzonderlijk goed. Je kunt verwachten dat de stookkosten laag zijn, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Oscar Carré zit op 266 meter, de 9e Montessorischool De Scholekster op 333 meter, en het Montessori Lyceum Amsterdam (voortgezet onderwijs) op slechts 70 meter. Ook College ZUYD is dichtbij, op 293 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,8 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. Dat is prima voor een stadsappartement, maar je kunt ook de tram of fiets pakken voor een snellere verbinding.

Wat voor soort woningen staan er in de buurt te koop?

In de Lizzy Ansinghbuurt staan momenteel 3 koopwoningen te koop, met prijzen variërend van €475.000 tot €1.100.000. De gemiddelde prijs is €700.000 en de gemiddelde oppervlakte is 81 m². Dit appartement is met 91 m² dus ruimer dan gemiddeld.