Appartement te koop: Schepenpad 68, Spijkenisse
Verkocht onder voorbehoud
KopenNissewaardAppartementenSchepenpad 68

Schepenpad 68

Centrum-Zuid, Nissewaard

€ 400.000
Buurt Centrum-Zuid, SpijkenisseBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 454m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in het centrum van Spijkenisse

Dit appartement aan het Schepenpad combineert een A+++-energielabel met een centrale plek in Spijkenisse. De woning heeft 76 vierkante meter woonoppervlak en is te koop voor 400.000 euro. Deze advertentie vermeldt geen bouwjaar. Daardoor kunnen sommige details over de woning ontbreken. De prijs is marktconform voor appartementen in Nissewaard.

De buurt Centrum-Zuid

De buurt Centrum-Zuid is een stedelijke omgeving met 2090 inwoners. Een bewoner zegt: "Goed leuk". De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een zeer sterk stedelijk gebied.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn op twee straten verder. Ook Dirk en Jumbo zijn om de hoek. Basisschool obs De Piramide, locatie Groenewoud, is op loopafstand, net als het voortgezet onderwijs o.s.g. De Ring van Putten. De gemeente Nissewaard biedt verder voorzieningen zoals een park op twee minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ooms Makelaars Spijkenisse op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 400.000
Prijs per m²€ 5.263
Woonoppervlakte76m²
EnergielabelA+++
GemeenteNissewaard

Locatie

Schepenpad 68, Spijkenisse

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Marvin
10-11-2025
Spijkenisse

Goed leuk

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Zuid

Inwoners2.090
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwstraat 370
454m
Dirk
Damstraat 27
556m
Albert Heijn
Sterrenhof 18
723m

Scholen

52 binnen 5 km

obs De Piramide, locatie Groenewoud
Basisonderwijs · 83 leerlingen
593m
o.s.g. De Ring van Putten
Voortgezet onderwijs · 1133 leerlingen
608m
Mgr. Bekkersschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
618m

Veelgestelde vragen

Over Schepenpad 68, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Schepenpad 68?

De woning aan Schepenpad 68 in Spijkenisse heeft energielabel A+++.

Is 400.000 euro een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van 400.000 euro voor 76 m² met energielabel A+++ is marktconform voor appartementen in Nissewaard. Het bouwjaar staat niet in de advertentie.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, maar concrete bedragen zijn niet te geven.

Hoe is de buurt Centrum-Zuid om in te wonen?

Centrum-Zuid is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,38. De buurt heeft een mix van leeftijden en veel eenpersoonshuishoudens.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten zoals Albert Heijn en Dirk op loopafstand. Ook basisscholen en voortgezet onderwijs zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar.

Waarom staat het bouwjaar niet in de advertentie?

Ooms Makelaars Spijkenisse heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het bouwjaar staat niet in de advertentie.

Ooms Makelaars Spijkenisse
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Centrum-Zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appSchepenpad 68, Spijkenisse
Bekijk