Appartement te koop: Scheveningseweg 371, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenScheveningseweg 371

Scheveningseweg 371

Visserijbuurt, Den Haag

€ 1.195.000
Buurt Visserijbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 176m²
71% groter dan gemiddeld in de buurt
Hoogvliet op 49m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement met zeezicht

Dit appartement aan de Scheveningseweg in Den Haag ademt de sfeer van de kust. Met 176 m² woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 1973 en voorzien van energielabel C. De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Den Haag ligt lager, maar dit appartement is ook aanzienlijk groter dan het gemiddelde in de buurt.

De Visserijbuurt: levendig en gemengd

De buurt Visserijbuurt is een levendige wijk met een mix van bewoners. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Een leuke buurt met alles in dezelfde straat wat je nodig hebt. Alleen jammer dat al het verkeer door dezelfde straat moet." De buurt telt ruim 4.000 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk aandeel 65-plussers. De woningvoorraad bestaat voor 16% uit eengezinswoningen en 42% is koop.

Het dagelijks leven: alles om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet, die naast de deur zit. Ook de Albert Heijn is om de hoek, op twee minuten lopen. Scholen zijn verder weg: de dichtstbijzijnde basisschool, De Parachute, ligt op ruim 5 km afstand. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, zoals een park of plantsoen op loopafstand en diverse restaurants in de straat.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Plink Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 6.790
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte1880m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtVisserijbuurt
WijkScheveningen
GemeenteDen Haag

Locatie

Scheveningseweg 371, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
Betty
08-11-2023
Gezellige buurt

Een leuke buurt met alles in dezelfde straat wat je nodig hebt. Alleen jammer dat al het verkeer door dezelfde straat moet.

Buurt statistieken

Gegevens uit Visserijbuurt

Inwoners4.080
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Visserijbuurt

Woningvoorraad2.233
Gem. WOZ-waarde€ 376.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

55 binnen 5 km

Hoogvliet
Badhuisstraat 401
49m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
257m
Aldi
Westduinweg 1245
461m

Veelgestelde vragen

Over Scheveningseweg 371, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Scheveningseweg 371?

De woning aan Scheveningseweg 371 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €1.195.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €518.800, maar dat komt doordat dit appartement met 176 m² veel groter is dan de gemiddelde koopwoning in de Visserijbuurt (103 m²). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was het afgelopen jaar €772.857, dus voor een woning van dit formaat is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,6 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je waarschijnlijk aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 1973 met energielabel C. Met 176 m² woonoppervlak is het een ruim appartement. Het bouwjaar betekent dat het gebouw in de jaren '70 is neergezet, met de bijbehorende bouwstijl en isolatie.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in de Visserijbuurt?

Op dit moment staan er 5 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde vraagprijs per m² is €5.090, terwijl dit appartement met €1.195.000 neerkomt op ongeveer €6.790 per m², hoger dan gemiddeld, maar passend bij de royale oppervlakte.

Hoe veilig is de Visserijbuurt?

In de buurt zijn het afgelopen jaar 179 misdrijven geregistreerd. Dat aantal zegt iets over de veiligheidssituatie, maar zonder context van het inwonertal of type delicten is het lastig te duiden. Voor een precies beeld kun je de politiecijfers raadplegen.

Wat is de sfeer in de buurt volgens bewoners?

Een bewoner noemt het een 'gezellige buurt' met alles in dezelfde straat. Het nadeel is dat al het verkeer door die straat moet, wat voor drukte kan zorgen. De gemiddelde beoordeling is een 6,5, gebaseerd op één review.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Hoogvliet zit op 49 meter afstand, dus letterlijk naast de deur. Ook de Albert Heijn is op 257 meter, op loopafstand. Daarnaast zijn er een Aldi en Jumbo binnen een kilometer.

Plink Garantiemakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Plink Garantiemakelaars
plink.nl
Bekijk
Plink Garantiemakelaars
garantiemakelaars.nl
Bekijk