Appartement te koop: Semmelinkstraat 2, Nijmegen
KopenNijmegenAppartementenSemmelinkstraat 2

Semmelinkstraat 2

Bottendaal, Nijmegen

€ 435.000
Buurt Bottendaal, NijmegenBekijk buurt
PLUS op 468m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in levendig Bottendaal

Dit appartement aan de Semmelinkstraat 2 ademt de sfeer van Nijmegen-Oost. Met 63 m² woonoppervlak en energielabel C is het een fijne basis in een bruisende buurt. De vraagprijs van €435.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Nijmegen, maar de ligging en uitstraling maken het een bijzondere optie.

Bottendaal: levendig, studentikoos en centraal

Bottendaal is een buurt die bruist van energie. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 7,48. Een bewoner zegt: "Alles is in de buurt op loop- of fietsafstand. Enorm veel studenten en jonge gezinnen, erg leuk." Een ander noemt het "een gezellige buurt waar veel te beleven is." De buurt Bottendaal telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, wat bijdraagt aan de levendige sfeer.

Dagelijkse routine: alles om de hoek

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de PLUS om de hoek, op twee straten verder. Ook de Aldi en Ekoplaza zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is Basisschool de Driemaster op loopafstand, en het Karel de Grote College is tien minuten lopen. De gemeente Nijmegen biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Eerden Makelaardij en Taxatie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 435.000
Prijs per m²€ 6.905
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte248m²
Bouwjaar1948
EnergielabelC
BuurtBottendaal
WijkNijmegen-Oost
GemeenteNijmegen

Locatie

Semmelinkstraat 2, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.6
Hannah
18-10-2025
Studenterig

Ik heb een goede ervaring met mijn buurt. Alles is in de buurt op loop- of fietsafstand. Enorm veel studenten en jonge gezinnen, erg leuk. Het is ook altijd levendig, maar niet (te) druk. Gewoon een relaxte sfeer. Soms voelt het wel ietwat onveilig in de avond, ik denk dat dat komt door de daklozen die dan het stadscentrum uittrekken. Dat vind ik minder prettig.

7.4
Pauline
30-06-2024
Gezellig

Gezellig

7.5
Nico
27-08-2023
Gezellig

Een gezellige buurt waar veel te beleven is. Dicht bij het centrum maar niet al te druk, leuke mensen die er wonen en de terrasjes zijn altijd gezellig

Buurt statistieken

Gegevens uit Bottendaal

Inwoners5.010
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Bottendaal

Woningvoorraad2.183
Gem. WOZ-waarde€ 382.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen66%

Supermarkten

38 binnen 5 km

PLUS
Molukkenstraat 13
468m
PLUS
Burghardt van Den Berghstraat 78
564m
Aldi
Willemsweg 40
670m

Scholen

71 binnen 5 km

Basisschool de Driemaster
Basisonderwijs · 160 leerlingen
331m
Meander vrijeschool voor basisonderwijs
Basisonderwijs · 442 leerlingen
397m
Brede school het Kleurrijk
Basisonderwijs · 186 leerlingen
667m

Veelgestelde vragen

Over Semmelinkstraat 2, Nijmegen

Welk energielabel heeft Semmelinkstraat 2?

De woning aan Semmelinkstraat 2 in Nijmegen heeft energielabel C.

Is €435.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €435.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in Bottendaal (€293.250) en ook boven de gemiddelde verkoopprijs van €468.594. Het appartement is 63 m², wat kleiner is dan het buurtgemiddelde van 81 m². De prijs per m² is met €6.905 hoger dan het gemiddelde van €5.875. Of de prijs realistisch is, hangt af van de specifieke kenmerken en de uiteindelijke onderhandeling.

Hoe is de buurt Bottendaal qua veiligheid?

Bottendaal heeft een gemiddelde beoordeling van 7,48 uit 3 reviews. Een bewoner merkt op dat het 's avonds soms wat onveilig kan voelen door daklozen die uit het centrum komen. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 226, maar zonder context is het lastig te duiden. Over het algemeen ervaren bewoners de buurt als levendig en gezellig.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation Nijmegen ligt op 1,0 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de stad en de regio goed bereikbaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Basisschool de Driemaster (331 m), Meander vrijeschool (397 m) en Brede school het Kleurrijk (667 m). Voor voortgezet onderwijs is het Karel de Grote College op 737 m. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij (0,3 km).

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label C, 33,3% label A en 16,7% label B. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar zonder exacte verbruiksgegevens is geen bedrag te noemen.

Wat voor type woningen staan er in Bottendaal?

Bottendaal bestaat voornamelijk uit appartementen: 77% van de woningen zijn meergezinswoningen. De meeste woningen zijn gebouwd voor 1945 (71,4%). Het is een dichtbevolkte, stedelijke buurt met veel studenten en jonge gezinnen.