Appartement te koop: Smalstraat 67, Helmond
1 uur geleden ontdekt
KopenHelmondAppartementenSmalstraat 67

Smalstraat 67

Stationsgebied, Helmond

Niet meer online
Buurt Stationsgebied, HelmondBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 470m afstand
10 supermarkten binnen 1 km

Deze appartement aan Smalstraat 67 in Helmond heeft een woonoppervlakte van 68m² verdeeld over 2 kamers. De woning ligt in Stationsgebied, Helmond.

Gebouwd in 1993 en voorzien van energielabel A+. Het perceel is 1360m² groot.

De vraagprijs bedraagt Prijs op aanvraag. De woning wordt aangeboden via Holland2Stay op Funda.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
Aangeboden sinds28 juli 2026

Prijs

VraagprijsPrijs op aanvraag
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 324.000

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte68 m²
ObjectoppervlakteKadaster68 m²
Perceeloppervlakte1.360 m²
Inhoud200 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers2
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op3e woonlaag

Bouw

Soort woningPortiekflat (appartement)
Bouwjaar1993
Type omgevingIn centrum

Buitenruimte

BalkonBalkon aanwezig

Ligging

GemeenteHelmond
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2021 – 2025
WOZ-waarde

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Smalstraat 67, Helmond

Hoe groot is Smalstraat 67 in Helmond?

De appartement aan Smalstraat 67 heeft een woonoppervlakte van 68m² verdeeld over 2 kamers, met een perceeloppervlakte van 1360m².

In welk jaar is Smalstraat 67 gebouwd?

De woning aan Smalstraat 67 in Helmond is gebouwd in 1993. De woning beschikt over energielabel A+.

In welke buurt ligt Smalstraat 67?

Smalstraat 67 ligt in de buurt Stationsgebied in Helmond.

Welke makelaar biedt Smalstraat 67 aan?

Deze woning wordt aangeboden via Holland2Stay op Funda.

Niet meer online
Deze woning is niet meer beschikbaar.
Deze woning melden
8.1
Bewoners geven Binnenstad een zeer goede beoordeling
Deze score komt uit 4 reacties
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Ervaringen van Binnenstad

Zo ervaren bewoners hun wijk

Praat mee
6.0
vulders
Alleenwonend · Herenhuis
Leonardus07-02-2026
afvoerpuje gemeente

Huizen worden aan buitenkant gerenoveerd en geisoleeerd, echter bewoners blijfen het zelfde , slecht of geen onderhoud tuien voor en achter. geen handhaving afval

8.5
Wilma
Samenwonend · Tussenwoning
Leonardus14-09-2025
Nvt

Nvt

8.4
Maryan
Gezin · 2-onder-1-kap
Best een rustig en gezellige buurt.

Ik woon hier al 10 jaar en het is gezellig. Niet zo druk.

9.6
Sljg lambrechts
Heipoort27-08-2023
Gezellig

Het is een gezellige en rustige buurt. Iedereen kan goed met elkaar op schieten. En hebben leuke contacten met elkaar.

Statistieken van Binnenstad

Cijfers over bewoners, leefbaarheid en woningmarkt

Alle cijfers
Bewoners
Leeftijden
2,2k0-15
1,9k15-25
5,6k25-45
4,0k45-65
3,2k65+
Geslacht
Mannen51%
Vrouwen49%
Huishoudens
Alleenwonend51%
Zonder kinderen25%
Met kinderen24%
Opleidingsniveau
VMBO, MBO 140%
HAVO/VWO, MBO 2-441%
HBO-WO19%
Herkomst
Nederland52%
Europa17%
Buiten Europa31%
Woningmarkt
Prijzengemiddeldmediaan
Koopprijs €456.210€436.156
Koop per m² €4.066
Huurprijs €1.416 p/m€1.434 p/m
Huur per m² €17 p/m
Woonoppervlakte
Tot 60 m²18%
60-89 m²38%
90-119 m²24%
120-159 m²15%
160 m² en meer5%
Aanbod
Te koop82%
Te huur18%
Bouwjaar
Voor 194523%
1945-19704%
1970-199021%
1990-201030%
Na 201021%
Energielabels
A+26%
A32%
B14%
C17%
D4%
E3%
F2%
G1%

Locatie en voorzieningen

Smalstraat 67, Helmond

Lidl
Taftstraat 2
470m
Zapolski
Noord Koninginnewal 40
538m
Lidl
Heistraat 65
771m
SPAR express
Engelseweg 200 b
813m
Jumbo
Azalealaan 64
850m
Ekoplaza
Kromme Steenweg 37
1005m
AH XL
Torenstraat 1
1060m
Jumbo
2e Haagstraat 42
1233m
Albert Heijn
Dijksestraat 131
1361m
Lidl
Geysendorfferstraat 23
1369m

Risico's en omgevingsfactoren

Geluid, fundering en klimaat rond dit adres

Geluidsbelasting

Boven norm
Wegverkeer peiljaar 202255 dB
Spoorwegen peiljaar 202358 dB
Industrie peiljaar 202448 dB
Jaargemiddelde geluidsbelasting (Lden) per geluidsbron; het streepje markeert de wettelijke voorkeursgrenswaarde. Ruwe indicatie op een raster van 10 meter, geen geveltoets. Bron: RIVM (Atlas Leefomgeving).

Funderingsrisico

Laag
Bouwjaar (BAG)1993
BodemtypeVeen
KCAF-aandachtsgebiedNiet kwetsbaar gebied – 80-100 %
Panden van vóór 1970 in dit postcodegebied81,8%
Risicopanden paalrot in de buurt0,0%
Risicopanden paalrot in 20500,0%
Risicopanden verzakking in 20501,0%
Grondwatertrend richting 2050Dalend (-0,13 m)
Indicatie op basis van openbare bronnen, geen bouwkundige keuring. Doe de gratis funderingscheck op funderingskaartnederland.nl. Bron: o.a. KCAF en BAG.

Wateroverlast

Gemiddeld
Waterdiepte bij hevige bui (70 mm)15 tot 20 cm
Waterdiepte bij extreme bui (140 mm)10 tot 15 cm
Water op straat bij korte, hevige buien; de werkelijke overlast hangt af van de lokale afwatering. Bron: Klimaateffectatlas.

Overstroming

Laag
Kans huidig klimaatVrijwel geen
Kans in 2050Vrijwel geen
Waterdiepte bij overstromingBlijft droog
Waterdiepte worst-caseBlijft droog
Kans en waterdiepte bij een overstroming; 2050 gaat uit van het hoge scenario. Bekijk je overstromingsrisico op overstroomik.nl. Bron: Klimaateffectatlas.

Hittestress

Laag
Verwachting 2050Gemiddeld
Verhard oppervlak in de buurt96,0%
Hittestress is de mate waarin het in de directe omgeving op warme dagen extra opwarmt: veel steen, asfalt en weinig groen houden warmte vast, waardoor het er merkbaar warmer aanvoelt dan buiten de bebouwing. De verwachting voor 2050 gaat uit van het hoge klimaatscenario. Bron: Klimaateffectatlas.
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appSmalstraat 67, Helmond
Bekijk