Appartement te koop: Solitudolaan 238, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenSolitudolaan 238

Solitudolaan 238

Weespertrekvaart, Amsterdam

€ 1.150.000
Buurt Weespertrekvaart, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
49% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in een jonge buurt

Dit appartement aan de Solitudolaan 238 in Amsterdam is een nieuwbouwappartement uit 2019 met energielabel A. De woning ligt in de buurt Weespertrekvaart, een relatief nieuwe wijk waar nog veel in ontwikkeling is. Met een vraagprijs van €1.150.000 is dit appartement aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €792.500, maar de oppervlakte van 101 m² is ook flink groter dan het gemiddelde van 77 m². Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam voor een idee van het aanbod.

Buurt Weespertrekvaart

De buurt Weespertrekvaart is een jonge wijk met veel nieuwbouw. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Mijn buurt is vrij nieuw" en "voel me onveilig in de buurt." De buurt telt ruim 1400 inwoners, waarvan veel alleenstaanden en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Het is een zeer stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Lees meer over de buurt Weespertrekvaart.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH to go, die op loopafstand ligt. Ook een Aldi en Albert Heijn zijn om de hoek te vinden. In de buurt zijn meerdere scholen, zoals Montessorischool de Amstel op twee straten verder en Daltonschool Spinoza20first op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Eefje Voogd Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 11.386
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte4764m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtWeespertrekvaart
WijkOmval/Overamstel
GemeenteAmsterdam

Locatie

Solitudolaan 238, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.5
Fabiënne
29-04-2025
Mijn buurt is vrij nieuw

Ik woon hier minder dan een halfjaar en had hoge verwachtingen helaas zijn die niet waargemaakt en voel ik me onveilig in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Weespertrekvaart

Inwoners1.405
Mannen53%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Weespertrekvaart

Woningvoorraad414
Gem. WOZ-waarde€ 646.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen77%

Supermarkten

138 binnen 5 km

AH to go
Julianaplein 7
518m
Aldi
Gaaspstraat 41
861m
Albert Heijn
Rijnstraat 139
966m

Scholen

167 binnen 5 km

Montessorischool de Amstel
Basisonderwijs · 280 leerlingen
215m
PI-school Professor Waterink Zuid
Speciaal onderwijs · 66 leerlingen
546m
Daltonschool Spinoza20first
Voortgezet onderwijs · 1034 leerlingen
669m

Veelgestelde vragen

Over Solitudolaan 238, Amsterdam

Welk energielabel heeft Solitudolaan 238?

De woning aan Solitudolaan 238 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.150.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€852.353) en ook boven de gemiddelde vraagprijs (€792.500). Het appartement is met 101 m² wel 31% groter dan het buurtgemiddelde van 77 m², en heeft energielabel A. Of de prijs reëel is, hangt af van hoe je de extra ruimte en het lage energieverbruik waardeert.