Appartement te koop: St Jorislaan 106, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenAppartementenSt Jorislaan 106

St Jorislaan 106

Rochusbuurt, Eindhoven

€ 550.000
Buurt Rochusbuurt, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ekoplaza op 124m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement met energielabel A in de Rochusbuurt

Dit appartement aan de St. Jorislaan 106 in Eindhoven ademt de sfeer van de jaren zestig, maar is met energielabel A verrassend zuinig. Met 101 vierkante meter woonoppervlak is het een royale woning. De vraagprijs van €550.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de energieprestatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een appartement in Eindhoven ligt lager, maar dit appartement is ook flink groter dan het buurtgemiddelde.

De buurt: Rochusbuurt

De Rochusbuurt is een levendige, stedelijke wijk met veel jonge alleenstaanden en stellen. Van de 1.830 inwoners is bijna de helft tussen de 25 en 45 jaar. Het is een dichtbevolkte buurt met een hoge omgevingsadressendichtheid. De buurt Rochusbuurt kent een mix van koop- en huurwoningen, en de sfeer is informeel en stads. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers schetsen een beeld van een dynamische, jonge wijk.

Het leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de bakker of haal je een koffie bij een van de lunchzaken om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is Ekoplaza op twee minuten lopen, en Jumbo en Albert Heijn zijn ook binnen vijf minuten bereikbaar. Kinderen gaan naar basisschool de Hasselbraam, die letterlijk naast de deur ligt, of naar De Wilakkers op tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs zijn het Van Maerlantlyceum en Augustinianum beide op loopafstand. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alberti Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 5.446
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte1004m²
Bouwjaar1962
EnergielabelA
BuurtRochusbuurt
WijkOud-Stratum
GemeenteEindhoven

Locatie

St Jorislaan 106, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Rochusbuurt

Inwoners1.830
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Rochusbuurt

Woningvoorraad1.012
Gem. WOZ-waarde€ 322.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen72%

Supermarkten

52 binnen 5 km

Ekoplaza
Stratumsedijk 34
124m
Jumbo
Geldropseweg 103
377m
Albert Heijn
Leenderweg 50
416m

Scholen

68 binnen 5 km

SALTO-basisschool de Hasselbraam
Basisonderwijs · 277 leerlingen
75m
De Wilakkers
Basisonderwijs · 357 leerlingen
820m
Van Maerlantlyceum
Voortgezet onderwijs · 1102 leerlingen
841m

Veelgestelde vragen

Over St Jorislaan 106, Eindhoven

Welk energielabel heeft St Jorislaan 106?

De woning aan St Jorislaan 106 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €550.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €550.000 ligt 39% boven de gemiddelde vraagprijs in de Rochusbuurt (€395.000). Het appartement is echter ook 42% groter dan het buurtgemiddelde (101 m² versus 71 m²) en heeft een uitstekend energielabel A. In de buurt zijn de afgelopen tijd woningen verkocht voor een gemiddelde prijs van €427.962, met een gemiddelde verkooptijd van 47 dagen. De prijs is aan de hoge kant, maar past bij de kenmerken van deze woning.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat voor type woningen staan er in de Rochusbuurt?

De Rochusbuurt heeft een mix van woningen: 28% zijn eengezinswoningen en 72% zijn appartementen of meergezinswoningen. Ongeveer 28% van de woningen is een koopwoning. De buurt kent veel vooroorlogse bouw (66,7% van de woningen is van vóór 1945) en 33,3% is gebouwd tussen 1945 en 1970. Dit appartement uit 1962 past in die laatste categorie.

Hoe veilig is de Rochusbuurt?

In de meest recente cijfers zijn er 101 misdrijven geregistreerd in de buurt. Dat aantal zegt iets over de totale criminaliteit, maar zonder uitsplitsing naar type delict is het lastig een oordeel te geven. De buurt is stedelijk en dichtbevolkt, wat invloed kan hebben op de veiligheidsbeleving.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,5 kilometer afstand, dus op ongeveer zes minuten lopen. Dat biedt een fijne plek om te wandelen of te ontspannen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Dit appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. In de Rochusbuurt heeft 33,3% van de woningen label A, 33,3% label B en 33,3% label D of lager. Met label A kun je relatief lage stookkosten verwachten.