Appartement te koop: Stadhoudersplein 29A, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenStadhoudersplein 29A

Stadhoudersplein 29A

Blijdorp, Rotterdam

€ 415.000
Buurt Blijdorp, RotterdamBekijk buurt
PLUS op 117m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Stadsappartement met karakter in Blijdorp

Dit appartement aan het Stadhoudersplein in Blijdorp ademt de sfeer van een groene, rustige stadswijk. Met 72 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een fijne plek voor wie houdt van een levendige buurt met veel voorzieningen om de hoek. De vraagprijs van €415.000 is marktconform voor een appartement in deze populaire wijk van Rotterdam. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam voor een vergelijking.

Blijdorp: groen en gemoedelijk

Blijdorp is een buurt waar bewoners elkaar nog gedag zeggen. Een bewoner zegt: "Rustige buurt, waar buren elkaar kennen en helpen, als het nodig is." Een ander noemt het een "gezellige, rustige buurt met leuke mensen." De sfeer is gemoedelijk, met veel groen en het Vroesenpark en Diergaarde Blijdorp vlakbij. De buurt telt ruim 10.000 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. Meer weten? Lees verder over de buurt Blijdorp.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die naast de deur zit. Ook Albert Heijn is om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is basisschool De Margriet twee straten verder, en het Grafisch Lyceum Rotterdam zit vrijwel naast de deur. Het Vroesenpark is op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Vastgoedeffect Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 415.000
Prijs per m²€ 5.764
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte379m²
Bouwjaar1949
EnergielabelC
BuurtBlijdorp
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Stadhoudersplein 29A, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

8.4
Lola
11-01-2026
Rustige buurt, waar buren elkaar kennen en helpen, als het nodig is.

Rustige buurt met oudere en jongere bewoners. Openbaar vervoer( metro)en Vroesenpark vlakbij. Hier zeggen bewoners elkaar nog gedag en maken een praatje en helpen elkaar, als het nodig is.

9.0
Lola
16-11-2025
Gezellige,rustig buurt met leuke mensen.

Gezellige buurt met veel groen. Vroesenpark en Diergaarde Blijdorp vlakbij. Leuke mensen. Hier zegt men elkaar nog gedag op straat. Goed openbaar vervoer(metro). Supermarkten en allerlei andere winkels dichtbij. Leuke restaurants en horeca.

7.1
Oglaya
16-03-2025
Rustig wonen in de stad

Veel individuen, weinig gezamenlijke buurtzin

6.4
nigel
01-06-2024
leuke rustige buurt! vlak naast vroesenpark

veel verouderde appartmenten waar niks aan gedaan word..

6.8
nigel
24-10-2023
alledaags, niks bijzonders

het is een mooie buurt, vlak naast het vroesepark! Naar mijn idee wel weinig te doen voor jongeren, daarvoor moet je dan weer naar de stad toe.

Buurt statistieken

Gegevens uit Blijdorp

Inwoners10.420
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Blijdorp

Woningvoorraad5.613
Gem. WOZ-waarde€ 383.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

90 binnen 5 km

PLUS
Stadhoudersplein 135
117m
Albert Heijn
Statenweg 103
247m
Albert Heijn
Bentinckplein 40
547m

Scholen

175 binnen 5 km

Grafisch Lyceum Rotterdam VMBO voor Vormgeven & Me
Voortgezet onderwijs · 494 leerlingen
49m
De Margriet
Basisonderwijs · 551 leerlingen
281m
Dominicus
Basisonderwijs · 175 leerlingen
282m

Veelgestelde vragen

Over Stadhoudersplein 29A, Rotterdam

Welk energielabel heeft Stadhoudersplein 29A?

De woning aan Stadhoudersplein 29A in Rotterdam heeft energielabel C.

Is €415.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €415.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €444.188 in Blijdorp. De mediaanprijs in de buurt is €425.000, dus de prijs is marktconform. Houd er rekening mee dat de gemiddelde verkooptijd 54 dagen is, wat aangeeft dat woningen redelijk snel gaan.

Hoe is de buurt Blijdorp om in te wonen?

Blijdorp scoort gemiddeld een 7,55 uit 5 reviews. Bewoners waarderen de rust, het groen en de sociale sfeer. Het Vroesenpark en Diergaarde Blijdorp zijn vlakbij. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en de buurt is gemengd qua leeftijd. Wel is het aantal misdrijven met 739 relatief hoog, maar dat is gebruikelijk in een stedelijke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. In de buurt heeft 40% van de woningen label C, en nog eens 40% heeft label D of lager. Je kunt dus verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1949.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder PLUS op 117 meter en Albert Heijn op 247 meter. Ook zijn er scholen dichtbij, zoals basisschool De Margriet op 281 meter en het Grafisch Lyceum op 49 meter. Het Vroesenpark is op 200 meter.

Hoe is het openbaar vervoer in Blijdorp?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 2,2 kilometer afstand. Dat is wat verder, maar er zijn bus- en metrolijnen in de buurt. De omgevingsadressendichtheid is hoog (5196), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel OV-mogelijkheden.

Wat is de gemiddelde prijs per vierkante meter in Blijdorp?

De gemiddelde prijs per vierkante meter voor koopwoningen in Blijdorp is €5.196. Dit appartement heeft een prijs van €5.764 per m² (€415.000 / 72 m²), wat iets boven het gemiddelde ligt. Maar de oppervlakte is kleiner dan het gemiddelde van 89 m², dus dat verklaart deels de hogere m²-prijs.

Vastgoedeffect Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Vastgoedeffect Makelaars
funda.nl
Bekijk
Vastgoedeffect
huispedia.nl
Bekijk