Appartement te koop: Staringstraat 9D, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenStaringstraat 9D

Staringstraat 9D

Cremerbuurt-West, Amsterdam

€ 740.000
Buurt Cremerbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 124m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
51% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een licht appartement in de Cremerbuurt

Dit appartement aan de Staringstraat in Amsterdam-Oud West voelt ruim en modern, met een woonoppervlak van 75 m² en energielabel A. De vraagprijs van €740.000 ligt boven het buurtgemiddelde, maar de woning is ook groter dan veel andere koopwoningen in de buurt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Cremerbuurt-West: levendig en stedelijk

De Cremerbuurt-West is een dichtbevolkte, zeer stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. De sfeer is dynamisch, met restaurants en winkels om de hoek. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een jonge, actieve bevolking zien. Lees meer over de buurt Cremerbuurt-West.

Dagelijkse voorzieningen op loopafstand

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (124 m) of een paar straten verder (268 m). Ook een SPAR en Aldi zijn op loopafstand. Kinderdagverblijven en basisscholen, zoals Brede School Annie M.G. Schmidt en Basisschool Het Winterkoninkje, liggen op twee straten afstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk van voorzieningen.

Aangeboden door Ameo makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ameo makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 740.000
Prijs per m²€ 9.867
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte1288m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA
BuurtCremerbuurt-West
WijkOvertoomse Sluis
GemeenteAmsterdam

Locatie

Staringstraat 9D, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Cremerbuurt-West

Inwoners5.700
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Cremerbuurt-West

Woningvoorraad3.410
Gem. WOZ-waarde€ 570.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

154 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan Pieter Heijestraat 132H
124m
Albert Heijn
Overtoom 454H
268m
SPAR
Kinkerstraat 252H-254H
440m

Scholen

199 binnen 5 km

Brede School Annie M.G. Schmidt
Basisonderwijs · 376 leerlingen
281m
Basisschool Het Winterkoninkje 2e Montessori-School
Basisonderwijs · 377 leerlingen
290m
Postjes College - iHub onderwijs (voorheen Altra)
Speciaal onderwijs · 33 leerlingen
300m

Veelgestelde vragen

Over Staringstraat 9D, Amsterdam

Welk energielabel heeft Staringstraat 9D?

De woning aan Staringstraat 9D in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €740.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €740.000 ligt 31% boven het buurtgemiddelde van €564.000. Het appartement is met 75 m² ook 29% groter dan het gemiddelde in de buurt (58 m²). Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging, maar de woning is bovengemiddeld groot en heeft een gunstig energielabel.

Hoe snel worden woningen in de Cremerbuurt-West verkocht?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 21 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.