Appartement te koop: Taeke van der Meerstraat 35, Scharwoude
KopenKoggenlandAppartementenTaeke van der Meerstraat 35

Taeke van der Meerstraat 35

Scharwoude en omgeving, Koggenland

€ 749.500
Buurt Scharwoude en omgeving, ScharwoudeBekijk buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Scharwoude

Dit appartement aan de Taeke van der Meerstraat 35 ligt in het rustige Scharwoude, een dorp in de gemeente Koggenland. Met 102 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 2000 is het een moderne woning in een landelijke omgeving. De vraagprijs van €749.500 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Koggenland.

De buurt: Scharwoude en omgeving

Scharwoude is een kleine, rustige buurt met 445 inwoners. De meeste huishoudens bestaan uit eenpersoonshuishoudens of stellen zonder kinderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de rust op straat overheerst. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is typisch dorps. De buurt Scharwoude en omgeving is vooral geliefd bij wie van stilte houdt.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op twee straten verder, of bij de Dekamarkt om de hoek. De Albert Heijn is tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar basisschool Geert Holle, twee straten verder, of naar De Grosthuizer Basisschool, ook op loopafstand. De gemeente Koggenland biedt verder voorzieningen zoals een park of plantsoen op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via nemassdeboer aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 749.500
Prijs per m²€ 7.348
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte1600m²
Bouwjaar2000
BuurtScharwoude en omgeving
WijkScharwoude
GemeenteKoggenland

Locatie

Taeke van der Meerstraat 35, Scharwoude

Buurt statistieken

Gegevens uit Scharwoude en omgeving

Inwoners445
Mannen46%
Vrouwen55%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Grote Beer 5M
2457m
Dekamarkt
Grote Beer 5/7
2523m
Albert Heijn
Grote Noord 57-59
3599m

Scholen

5 binnen 5 km

basisschool Geert Holle
Basisonderwijs · 140 leerlingen
2341m
De Grosthuizer Basisschool
Basisonderwijs · 57 leerlingen
2697m
De Sprankeling
Basisonderwijs · 308 leerlingen
4028m

Veelgestelde vragen

Over Taeke van der Meerstraat 35, Scharwoude

Is de prijs van €749.500 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs van €749.500 is aan de hoge kant voor een appartement van 102 m² in Scharwoude. Er zijn geen vergelijkbare verkoopprijzen in de buurt bekend, maar het is een moderne woning uit 2000 in een rustige omgeving. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking, die je zelf kunt beoordelen bij bezichtiging.

Hoe is de bereikbaarheid van Scharwoude?

Scharwoude is een dorp in de gemeente Koggenland, omringd door weilanden. Het treinstation ligt op 4,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor openbaar vervoer.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

In Scharwoude zelf zijn beperkte voorzieningen, maar binnen tien minuten lopen vind je supermarkten zoals Aldi en Dekamarkt. Basisscholen zijn op loopafstand, en voor voortgezet onderwijs moet je naar Hoorn (4,5 km). Een huisartsenpraktijk en restaurant zijn op 3 km afstand. Het is een rustige buurt waar je voor uitgebreide voorzieningen de auto pakt.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 2000 met een woonoppervlak van 102 m². Het bouwjaar en de oppervlakte staan in de tabel. Het is een koopwoning, geen huur.

Hoe is de veiligheid in Scharwoude?

Scharwoude is een kleine, rustige buurt met slechts 4 geregistreerde misdrijven in de CBS-data. Dat is zeer laag. De buurt heeft een dorps karakter waar bewoners elkaar kennen, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Is er een tuin of balkon bij deze woning?

In de data wordt geen tuin, balkon, terras of dakterras genoemd. Het is een appartement, dus waarschijnlijk is er geen eigen buitenruimte. Dit kun je navragen bij de makelaar.