Appartement te koop: Toon Verheystraat 65, Schiedam
Onder bod
KopenSchiedamAppartementenToon Verheystraat 65

Toon Verheystraat 65

Van Zantenbuurt, Schiedam

€ 275.000
Buurt Van Zantenbuurt, SchiedamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Dirk op 222m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Van Zantenbuurt

Dit appartement aan de Toon Verheystraat ademt de jaren zestig, met een royale woonkamer en een praktische indeling. Met 84 vierkante meter woonoppervlak is er volop ruimte voor een fijn thuis. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €275.000 is dit een marktconform aanbod voor een appartement van dit formaat in Schiedam. Bekijk ook andere appartementen in Schiedam voor een vergelijking.

De Van Zantenbuurt: rustig en groen

De Van Zantenbuurt is een rustige woonwijk in Schiedam, met veel groen en een mix van bewoners. De buurt telt zo'n 2500 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een buurt waar gezinnen en alleenstaanden elkaar vinden. De buurt Van Zantenbuurt staat bekend om zijn parkachtige opzet en de nabijheid van voorzieningen.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Dirk, die op twee straten verder ligt. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals El Furkan Basisschool en Basisschool Loep, beide op loopafstand. Het Stedelijk Gymnasium Schiedam is ook vlakbij. De gemeente Schiedam biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aangeboden door Ambitie Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ambitie Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 275.000
Prijs per m²€ 3.274
Woonoppervlakte84m²
Bouwjaar1966
EnergielabelD
GemeenteSchiedam

Locatie

Toon Verheystraat 65, Schiedam

Buurt statistieken

Gegevens uit Van Zantenbuurt

Inwoners2.500
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Dirk
Laan van Bol'es 13
222m
Lidl
Hof van Spaland 68
571m
Aldi
Borodinlaan 74
611m

Scholen

78 binnen 5 km

El Furkan Basisschool
Basisonderwijs · 379 leerlingen
144m
Basisschool Loep
Basisonderwijs · 195 leerlingen
240m
Stedelijk Gymnasium Schiedam
Voortgezet onderwijs · 532 leerlingen
258m

Veelgestelde vragen

Over Toon Verheystraat 65, Schiedam

Welk energielabel heeft Toon Verheystraat 65?

De woning aan Toon Verheystraat 65 in Schiedam heeft energielabel D.

Is €275.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €275.000 is marktconform voor een appartement van 84 m² in de Van Zantenbuurt. De prijs per vierkante meter ligt rond de €3.274, wat gebruikelijk is voor deze buurt in Schiedam. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs is in lijn met vergelijkbare woningen.

Hoe is de buurt Van Zantenbuurt om in te wonen?

De Van Zantenbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en appartementen. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een lage criminaliteit. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, en er is een park om de hoek.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,1 kilometer afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals El Furkan Basisschool (144 meter) en Basisschool Loep (240 meter) zijn vlakbij. Ook het Stedelijk Gymnasium Schiedam (258 meter) is dichtbij voor voortgezet onderwijs.

Hoeveel onderhoud vergt een appartement uit 1966?

Een appartement uit 1966 kan wat onderhoud vergen, vooral aan de installaties en isolatie. Het energielabel D geeft aan dat er mogelijk verbeteringen mogelijk zijn, zoals dubbel glas of betere isolatie.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De Van Zantenbuurt is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 2755 adressen per km². Dat betekent dat er veel voorzieningen en buren in de directe omgeving zijn, maar ook dat het er relatief druk kan zijn.

Ambitie Makelaars
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Van Zantenbuurt

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appToon Verheystraat 65, Schiedam
Bekijk